|
کدخبر: 169499

قول می‌دهم استقلال قهرمان آسیا می‌شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به سختی کار برای قهرمان شدن در آسیا گفت: قول می‌دهم وریا غفوری کاپیتان تیم ما در پایان این مسابقات جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.

ورزش قول می‌دهم استقلال قهرمان آسیا می‌شود

فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از دیدار مقابل الشرطه عراق اظهارکرد: در شب آخر مسابقات هم بازی خوبی ارائه دادیم و این مسابقه برای ما بسیار سخت بود. امروز هوا نسبت به روزهای قبل گرمتر و بازیکنان نسبت به بازیهای قبل خسته تر بودند.

وی ادامه داد: بازیکنان ما خسته بودند اما با تمام وجود جنگیدند و به تک تک آنها افتخار می‌کنم. از همه بازیکنانم ممنونم. بزرگترین نقطه قوت ما در این تورنمنت تلاش و سخت کوشی بازیکنان بود.

مجیدی در ادامه بیان کرد: بازیهای همه گروه‌ها را دیدم و با جرات می‌گویم استقلال در سخت‌ترین گروه بود. فکر می‌کنم اگر الشرطه در گروه دیگری بود، شانس صعود داشت. تمام تیم‌های این گروه بسیار خوب بودند. از مسابقه سوم به بعد، تمام تیم‌ها تحلیل رفتند ولی در کل مسابقات خوبی بود. به هواداران استقلال قول می‌دهم در دور آینده خیلی بهتر کار خواهیم کرد.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا نتیجه یک بر صفر روی استقلال در جریان بازی فشار وارد نکرد، گفت: صددرصد همینطور است. اگر پنالتی که از دست دادیم گل می‌شد، راحت تر بازی می‌کردیم. الشرطه تیم بسیار خوبی بود که از تمام تیم‌های این گروه از نظر دوندگی بهتر کار می‌کرد. ما به بهترین شکل ممکن بازی را کنترل کردیم و چیزی که می‌خواستیم به‌دست آوردیم.

مجیدی در خصوص اینکه خودش با العین قهرمانی این رقابت‌ها تجربه کرده و آیا وی این انگیزه را دارد با تیمش قهرمان آسیا شود، گفت: تنها بازیکن ایرانی هستم که دستم به این جام خورده اما به هواداران استقلال قول می‌دهم که فردی که کنار من نشسته (وریا غفوری) جام را بالای سر می‌برد که البته کار خیلی سخت است؛ اما باید کار کنیم، تلاش کنیم و زحمت زیادی بکشیم.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...