|
کدخبر: 168949

مجیدی: استقلالی ها خسته‌اند

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش به خاطر فشردگی مسابقات خسته شده و نمی‌تواند مثل قبل بازی کند.

ورزش مجیدی: استقلالی ها خسته‌اند

فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از تساوی بدون گل مقابل الاهلی عربستان در نشست خبری حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

**صحبت از مسائل فنی خنده دار است

بازی بسیار خوبی بود. تیم الاهلی خیلی خوب بازی کرد اما من تحلیل فنی ندارم. صحبت کردن درباره مسائل فنی خنده دار است. چون بازیکنان خسته هستند. ما دوبار با الدحیل در ۶ روز بازی کردیم. امروز هم ما و هم الاهلی خسته بودیم.

**نمی توانم از بازیکنانم ایراد بگیرم

هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم چون با همه توانشان تلاش کردند. در کل به آنچه که هدفمان بود، رسیدیم.

**تغییر کیفیت تیم؟

من فکر می‌کنم ما خیلی باهوش بازی کردیم. ولی دلیل اینکه نتوانستیم کیفیت دو بازی اول را ارائه دهیم، خستگی بازیکنانمان بود. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانمان بگیرم. برای همه تیم‌ها این مشکل هست. امروز هم الدحیل کیفیتش نسبت به بازی‌های قبلی پایین‌تر بود. همانطور که کاپیتان تیممان گفت، ما به دنبال صعود هستیم و حتما آن را به‌دست می‌آوریم.با تمرکز کامل و تمام انرژیمان در بازی بعدی شرکت می‌کنیم.

**تغییر در الاهلی؟

الاهلی تغییر نکرده بود. ما خسته بودیم.

**نمایش مظاهری؟

دروازه‌بان کارش گرفتن توپ است. ما صدر جدول هستیم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

**نمایش هجومی الاهلی؟

من قبل از بازی هم گفته بودم الاهلی تیم بسیار خوبی است. ولی این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی. آنها خوب بازی کردند و در ابتدا هم این را گفتم. از طرفی بازیکنان ما خیلی خسته بودند.

**مدیریت فرصت‌های الاهلی؟

ما برای این بازی یک سازماندهی داشتیم و صد درصد باهوش کار کردیم.

**دیدار با الشرطه؟

همه بازی‌ها سخت است. بازی آخر خیلی سخت است ولی ما یک سازماندهی در تیم داریم که چه زمانی بجنگیم و چه زمانی بازی را کنترل کنیم. امروز خسته بودیم و بیشتر بازی را کنترل کردیم.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...