|
کدخبر: 167978

تمام احتمالات رتبه استقلال در پایان بازی امشب

بازی بامداد یکشنبه استقلال برابر الدحیل در راه صعود آبی‌ها به مرحله بعد بسیار مهم خواهد بود

ورزش تمام احتمالات رتبه استقلال در پایان بازی امشب

استقلال بامداد فردا در بازی برگشت به مصاف الدحیل می‌رود، بازی که در راه صعود آبی‌ها بسیار مهم خواهد بود.

استقلال تا قبل از بازی رفت برابر الدحیل شانس اول صعود از گروه C بود اما شکست برابر این تیم معادلات را برای آبی‌ها تغییر داده است. به همین دلیل است که بازی برگشت این تیم در راه صعود استقلال بسیار مهم خواهد بود.

اگر استقلال امشب بتواند الدحیل را شکست بدهد، ۹ امتیازی شده و صدر جدول را از این تیم پس خواهد گرفت و آبی‌ها در فاصله دو بازی مانده تا پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شانس اول صعود از این گروه می‌شوند.

اما اگر بازی امشب مساوی شود، استقلال ۷ امتیازی شده و با توجه به اینکه استقلال در بازی روبه‌رو الاهلی عربستان را شکست داده، حتی اگر این تیم عربستانی بتواند الشرطه را شکست بدهد هم با وجود ۷ امتیاز، رتبه دوم آبی‌ها دست نخورده باقی می‌ماند.

با این حال اگر استقلال از الدحیل شکست بخورد و الاهلی بتواند الشرطه را شکست بدهد، آبی‌ها با همان ۶ امتیاز به رتبه سوم جدول رده بندی سقوط می‌کنند و الاهلی با ۷ امتیاز به رتبه دوم جدول می‌رسد.

طبیعی است اگر امشب الاهلی نتواند الشرطه را شکست بدهد تحت هیچ شرایطی رتبه دوم جدول رده بندی آبی‌ها تهدید نمی‌شود.

در این بین مطمئنا امشب فرهاد مجیدی طوری تیمش را آرایش می‌کند که استقلال بتواند با پیروزی برابر الدحیل دوباره صدرجدول را از حریف خود پس بگیرد.

درحال‌حاضر الدحیل با ۷ امتیاز صدرنشین است و استقلال با ۶ امتیاز رتبه دوم جدول را در اختیار دارد. الاهلی عربستان و الشرطه عراق هم به ترتیب با کسب ۴ و ۰ امتیاز، در رتبه‌های سوم و چهارم گروه قرار دارند.

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...