|
کدخبر: 167354

ماست مالی عجیب؛ عذر بدتر از گناه بازیکن پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان پس روبه‌رو شدن با انتقادات، یک پست عجیب در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است

ورزش ماست مالی عجیب؛ عذر بدتر از گناه بازیکن پرسپولیس

شب گذشته تیم‌های پرسپولیس و گوای هند به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود سرخ پوشان ایران به پایان رسید. زمانی که سرخ‌ها صاحب ضربه پنالتی شدند، محمدحسین کنعانی زادگان اصرار داشت ضربه را خودش بزند ولی این موضوع با مخالفت یحیی گل محمدی همراه شد.

پنالتی اول پرسپولیس را مهدی ترابی تبدیل به گل کرد اما دقایقی بعد سرخ‌ها دوباره صاحب ضربه پنالتی شدند. این بار مدافع پرسپولیس پشت ضربه قرار گرفته و پنالتی را از دست داد. کنعانی زادگان ضربه خود را به وسط دروازه زد و دروازه بان گوا با وجود اینکه مسیر توپ را اشتباه تشخیص داده بود، چون ضربه به وسط بود، با پای خود توپ را مهار کرد.

از همان لحظه که کنعانی زادگان پنالتی را از دست داد، برخی هواداران شروع به انتقاد از او کردند و بعد از بازی هم برد پرسپولیس تا حدودی زیر سایه از دست رفتن این پنالتی، نحوه پنالتی زدن کنعانی زادگان و از همه مهم‌تر اصرار او برای زدن ضربه قرار گرفت.

چند ساعت بعد از پایان بازی کنعانی زادگان در فضای مجازی یک پست گذاشت و مدعی شد به خاطر علی انصاریان دوست داشته پنالتی بزند چون انصاریان به او گفته نترس و پنالتی بزن و ادعا کرد این سبک پنالتی زدن را علی انصاریان دوست داشته است.

پست محمدحسین کنعانی زادگان

اما برخی هواداران پرسپولیس از همین پست کنعانی زادگان هم ایراد گرفتند و به او تذکر دادند در گام نخست ساعت ۴ صبح موقع پست گذاشتن و بیدار بودن برای بازیکن حرفه‌ای نیست.

در گام دوم هم به این موضوع اشاره کردند که انصاریان ضربات خود را با روی پا و به وسط دروازه نمی‌زده و پنالتی هایش را با بغل پا به گوش دروازه می‌فرستاده است.

البته در فضای مجازی سر موضوع کنعانی زادگان اختلاف نظر وجود دارد. یک عده اعتقاد دارند این موضوع ممکن است برای همه پیش بیاید و هر بازیکنی ممکن است پنالتی از دست بدهد.

عده‌ای هم معتقدند کنعانی زادگان نباید اصرار می‌کرده ضربه را بزند چرا که تیم بزرگتر دارد و سرمربی باید در این خصوص تصمیم می‌گرفته است.

 

 

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...