|

بخوانید :

کدخبر: 145057

پرسپولیسِ یحیی جلوتر از پرسپولیسِ کالدرون

پرسپولیس تا به اینجای فصل و تا پایان هفته ششم یک امتیاز بیشتر از فصل قبل کسب کرده است.

ورزش پرسپولیسِ یحیی جلوتر از پرسپولیسِ کالدرون

پرسپولیس در لیگ نوزدهم و تا پایان هفته ششم، ۹ امتیاز کسب کرده بود و این فصل تا پایان هفته ششم، ۱۰ امتیازی شده است.

پرسپولیس فصل قبل بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ روزهای سختی را پشت سر می گذاشت و کالدرون برای جمع و جور کردن تیمی که سال ها با تفکر یک مربی کار کرده بود، کار سختی داشت اما هر چه بود او مسئولیت سرمربیگیری پرسپولیس را پذیرفت.

پرسپولیس کالدرون در ۶ بازی ابتدایی تنها ۹ امتیاز کسب کرد و البته انتقادهای زیادی متوجه اش شد. البته پرسپولیس در ۶ هفته ابتدایی لیگ نوزدهم قرعه بسیار سخت و سنگینی داشت و با تمام مدعیان لیگ بازی کرد.

پرسپولیس مقابل تراکتور، سپاهان و شهر خودرو شکست خورد اما توانست در هفته چهارم استقلال را با تک گل مهدی عبدی شکست دهد. لازم به ذکر است سرخ ها در دو بازی پیاپی در مشهد و اصفهان نقش تیم میهمان را بازی کردند.

نتایج پرسپولیس در ۶ هفته ابتدایی لیگ نوزدهم

پرسپولیس ۱-۰ پارس جنوبی

تراکتور ۱-۰ پرسپولیس

پرسپولیس ۱-۰ نفت آبادان

استقلال ۰-۱ پرسپولیس

سپاهان ۲-۰  پرسپولیس

شهرخودرو ۱-۰ پرسپولیس

این نتایج در ۶ هفته ابتدایی لیگ رقم خورد تا تیم کالدرون در پایان هفته ششم، ۹ امتیازی باشد. آن هم در حالی که پرسپولیس در ۶ بازی ابتدایی دو بازی پیاپی مقابل سپاهان و شهرخودرو را در خانه حریف بازی کرد.

اما پرسپولیس یحیی گل محمدی نسبت به فصل قبل با کسب یک امتیاز بیشتر عملکرد بهتری داشته، هرچند هنوز با مدعیان این فصل بازی نکرده است.

نتایج پرسپولیس در۶ هفته ابتدایی لیگ بیستم

سایپا ۰-۰ پرسپولیس

پرسپولیس ۱-۰ صنعت نفت آبادان

نفت مسجد سلیمان ۰-۰  پرسپولیس

پرسپولیس ۳-۰ شهرخودرو

نساجی ۱-۱ پرسپولیس

پرسپولیس ۱-۱ ذوب آهن

گفتنی است پرسپولیس در دو هفته آینده به مصاف سپاهان و استقلال می رود. باید دید سرخ ها در این بازی ها چه نتایجی کسب می کنند و گل محمدی می تواند سرخ ها را به رتبه های بالای جدول برساند یا نه.

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...