|
کدخبر: 148511

مسه فرانکفورت برگزاری ۲۰۲۱ IMEX را لغو کرد

ری بلوم رئیس گروه IMEX و کارینا بائر مدیرعامل این شرکت بیانیه مشترکی را منتشر کردند.

نمایشگاه مسه فرانکفورت برگزاری ۲۰۲۱ IMEX را لغو کرد

 IMEX با بیش از۲۰ سال سابقه، ۳۴۰۰ مشارکت‌کننده از ۱۷۰ کشور مهم‌ترین نمایشگاه آلمان با موضوع نشست ها، همایش ها، رویداد‌ها و مشوق‌های مسافرتی است. این نمایشگاه همه ی خدمات دهندگان فعال در صنعت رویداد نظیر هتل، مشوق‌ها و مراکز همایش، برنامه ریزان گردهمایی‌ها و کنفرانس ها، شرکت‌های برگزاری رویداد و بسیاری دیگر را گرد هم می‌آورد.

به گزارش گسترش نیوز در این بیانیه آمده است:

با کمال تأسف لغو IMEX را که قرار بود از ۲۵ تا ۲۷ می‌سال ۲۰۲۱ در مسه فرانکفورت برگزار شود، اعلام می‌کنیم.

می دانیم که اعلامیه  ما ضربه بزرگ زود هنگامی در سال ۲۰۲۱ است. به هر حال ما همانند شما، بیش از هر چیزی مشتاق ارائه اخبار خوب و یک شروع جدید هستیم.

سال گذشته که مجبور شدیم IMEX فرانکفورت و IMEX آمریکا را لغو کنیم، امیدوار بودیم که در سال ۲۰۲۱ شاهد بهبود زودهنگام صنعت نمایشگاهی و نمایشگاه‌های IMEX باشیم. هنوز از صمیم قلب باور داریم که دوباره فعالیتها احیا خواهند شد، اما متأسفانه باور نداریم این تجدید حیات به موقع اتفاق بیفتد تا ما رویداد قدرتمند و موفقی را در ماه می‌برگزار کنیم.

IMEX فرانکفورت یک رویداد کاملاً جهانی است - غرفه داران و خریداران ما بیش از ۱۵۰ کشور را نمایندگی می‌کنند - و بنابراین به باز شدن مسیرهای سفر بین‌المللی در هفته‌های آینده اطمینان داریم تا خریداران و غرفه داران ما از سراسر جهان این امکان را داشته باشند تا مشارکت خود را تثبیت کنند.

با وجود آنچه گفته شد، نگاه ما به آینده واقعاً مثبت است.

چشم‌انداز صنعت

رواج واکسن و بهبود برنامه‌های آزمایش سریع نسبت به چشم‌انداز صنعت و به طور کلی مسافرت به ما دلگرمی زیادی می‌دهد. ما بسیار امیدواریم که از ۹-۱۱ نوامبر قادر به برگزاری موفق IMEX America در لاس وگاس و همچنین بیستمین دوره IMEX در فرانکفورت در سال ۲۰۲۲ (۲۶ تا ۲۸ آوریل) باشیم. تیم برگزاری IMEX درحال‌حاضر به سختی در حال همکاری با شرکای ما در هر دو مکان برای ایجاد و ارائه نمایشگاه‌های موفق است که رشد آینده و رونق صنعت ما را سوق می‌دهد.

در همین حال، ما همچنان به خلق ارزش متعهدیم و با شرکای صنعت در زمینه فعالیت‌ها و تجربیات دیجیتال که وظیفه ما که همانا متحد کردن و پیشرفت صنعت رویدادهای تجاری می‌باشد را محقق می‌نمایند همکاری خواهیم کرد- هرکاری که می‌توانیم برای آموزش، نوآوری و کمک به شما برای برقراری ارتباطات قدرتمند با افراد مناسب انجام خواهیم داد.

می توانید روی IMEX حساب کنید

بی شک در خدمت صنعت باقی می‌مانیم و بی‌تاب دیدار حضوری دوباره  همه دوستان صنعت خود هستیم. در زمان برگزاری دور دیگر IMEX خواهید دید که این نمایشگاه ارزش انتظار کشیدن را داشت.

با بهترین احترامات - ری و کارینا

 

بازدید‌کنندگان این رویداد در وهله اول برنامه ریزان رویداد، و نیز آژانس ها، شرکت‌ها و موسسات مختلف، مدیران مسافرت‌های تجاری و مدیران بازاریابی که مسئول برنامه‌ریزی رویداد‌ها می‌باشند.

ایمکس فرانکفورت به خاطر جذب بازدید‌کنندگان فراوان و ارائه فرصت‌های بی‌شمار برای ارتباط با مشارکت‌کنندگان شناخته شده است.

تهیه و تظنیم: محسن خواجه محمدی

ارسال نظر