|
کدخبر: 176383

ایرالکو پیشتاز در عمل به مسئولیت های اجتماعی

روابط عمومی و صنعتی ایرالکو، شرکت آلومینیوم ایران به عنوان اولین تولید کننده شمش آلومینیوم در ایران و خاورمیانه که همواره در سال های گذشته در لیست تحریم های ظالمانه آمریکا قرارداشته، توانست با تکیه بر غیرت و تهعد کارگران غیور و مدیریت تمامی ارکان شرکت بر مشکلات فائق آمده و در سال ۱۴۰۰ که مزین به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها است، رکورد تولید پنجاه ساله خود را شکسته و به رقم بیش از ۱۸۵ هزار تن شمش آلومینیوم در سال برساند.

معدن ایرالکو پیشتاز در عمل به مسئولیت های اجتماعی

 ایرالکو از بدو تاسیس تاکنون همواره در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در عرصه های مختلف از جمله توسعه صنعت آلومینیوم کشور، ایجاد فضای سبز، حفاظت از محیط زیست، توسعه ورزش قهرمانی و همگانی و حضور پر قدرت تیم فوتبال ایرالکو در لیگ برتر ایران و حضور سایر تیم های ورزشی در لیک های ورزشی و کارگری، کمک به سمن ها و موسسات خیریه، کمک به اقشار آسیب دیده در بلایای طبیعی، همکاری با حوزه سلامت و کادر درمان در جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و... عملکرد درخشانی داشته است.

کمک-ایرالکو

 در همین زمینه شرکت آلومینیوم ایران با تکیه بر اهمیت ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، همواره طی سنوات اخیر، اقدام به پرداخت کمک های نقدی جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده این زندانیان نموده است.

همچنین در سال ۱۳۹۹ ایرالکو طی ۲ مرحله تعداد یک هزار بسته معیشتی را در میان خانواده های نیازمند و اقشار آسیب دیده توزیع کرده است که این مهم در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...