|
کدخبر: 148961

رکوردشکنی دیگر از چادرملو

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو توانست در ۱۰ ماهه نخست امسال بیش از کل میزان پیش‌بینی‌شده برای سال ۱۳۹۹ کنسانتره سنگ آهن تولید کند.

معدن رکوردشکنی دیگر از چادرملو

مهندس حمید جهانی مدیر مجتمع معدنی چادرملو با اعلام این خبر گفت: در ۱۰ ماهه نخست امسال توانستیم از مرز برنامه پیش‌بینی شده (۹ و نیم میلیون تن) کنسانتره برای امسال عبور کنیم و یک بار دیگر افتخار جدیدی برای شرکت کسب نمائیم. این رکورد در چادرملو در حالی به‌دست آمد که بدلیل مشکلات ناشی از کمبود انرژی برق و درخواست وزارت نیرو، خطوط تولید کنسانتره این شرکت چند روز متوقف بوده است.

با تلاش مستمر و شبانه روزی کارگران، کارکنان، مهندسان و مدیران چادرملو، سومین رکورد تولید کنسانتره طی امسال در این شرکت شکسته شد.

مهندس حمید جهانی مدیر مجتمع معدنی چادرملو با اعلام این خبر گفت: این موفقیت‌ها با رهنمودها، پیگیری‌ها و ایجاد عوامل انگیزشی مدیرعامل محترم چادرملو در بین کارکنان در حالی کسب شده است که بدلیل مشکلات ناشی از کمبود انرژی برق و درخواست وزارت نیرو، خطوط تولید کنسانتره چند روز متوقف بوده است.

وی افزود با این میزان تولید، قادر گشتیم از مرز برنامه پیش‌بینی شده( ۹ و نیم میلیون تن )کنسانتره برای امسال عبور کنیم و یک بار دیگر افتخار جدیدی برای شرکت کسب نمائیم.

ارسال نظر