|
کدخبر: 167565

گزارش زنده از لیگ قهرمانان؛ استقلال ۳ – الدحیل ۴

استقلال و الدحیل در یکی از زیباترین بازی های این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی نماینده قطر به پایان رسید.

فوتبال گزارش زنده از لیگ قهرمانان؛ استقلال ۳ – الدحیل ۴

دور سوم و مرحله رفت از بازی های گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا امشب به پایان می رسد که در مهمترین دیدار، استقلال در استادیوم الجوهرة شهر جده عربستان به مصاف الدحیل می رود و برای حفظ جایگاه صدرنشینی، به دنبال کسب امتیاز از نماینده قطر است.

تیم فرهاد مجیدی در دو بازی خود فراتر از انتظار ظاهر شده و در بازی نخست با نتیجه ۵ بر ۲ از سد الاهلی میزبان گذشت و در بازی دوم نیز با ۳ گل موفق به شکست الشرطه شد تا با ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه سوم قرار گرفته و شانس نخست صعود به مرحله بعد باشد.

در سوی مقابل نیز الدحیل قرار دارد. آنها در بازی اول با ۲ گل نماینده عراق را بردند ولی در بازی با الاهلی در دقایق پایانی متوقف شدند و با ۴ امتیاز در جایگاه دوم ایستاده اند. نائب قهرمان لیگ ستارگان قطر که ستارگان خارجی گران قیمتی در اختیار دارد، در صدد کسب امتیاز از استقلال است.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های استقلال ایران و الدحیل قطر را در همین صفحه دنبال کنید:

بازی از هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، گروه C؛ چهار شنبه: ۱۴۰۰/۰۲/۰۱؛ ساعت: ۱۵: ۲۲

استادیوم: الجوهرة شهر جده عربستان / بدون تماشاگر

ترکیب استقلال:

رشید مظاهری

محمدحسین مرادمند

سیاوش یزدانی

سیداحمد موسوی

محمد نادری

مسعود ریگی

فرشید اسماعیلی

آرش رضاوند

ارسلان مطهری

مهدی قایدی

شیخ دیاباته

سرمربی: فرهاد مجیدی

 

ترکیب الدحیل:

صلاح ذکریا

محمد موسی

مهدی بن عطیه

بسام الراوی

ادمیلسون جونیور

کریم بوضیاف

عبدالله الاحرق

سلطان ال بریک

معز علی

علی کریمی

مایکل اولونگا

سرمربی: صبری لموشی

 

شرح گل:

استقلال یک – الدحیل صفر (دقیقه ۴: ارسلان مطهری): پاس خوب فرشید اسماعیلی به سمت راست و ارسال زیبای سیداحمد موسوی به روی دروازه با ضربه سر ارسلان مطهری همراه شد و توپ از کنار دروازه بان الدحیل وارد دروازه شد.

استقلال یک – الدحیل یک (دقیقه ۱۰: مایکل اولونگا): یک ارسال پشت مدافعین به ادمیلسون جونیور رسید و شوت این بازیکن را در ابتدا رشید مظاهری مهار کرد اما در برگشت اولونگا در مقابل دروازه خالی گل تساوی را به ثمر رساند.

استقلال یک – الدحیل ۲ (دقیقه ۲۷: مایکل اولونگا): پاسکاری مدافعین استقلال در خط دفاع و پاس مرادمند به ریگی رسید که این بازیکن در حالیکه کسی را در کنارش نداشت، روی زمین افتاد و با تصمیمی عجیب و غریب توپ را به مایکل اولونگا سپرد و او نیز در مصافی تک به تک به راحتی دروازه استقلال را باز کرد.

استقلال ۲ – الدحیل ۲ (دقیقه ۳۴: شیخ دیاباته): حرکت عالی فرشید اسماعیلی و پاس در عمق این بازیکن به ارسلان مطهری رسید که مهاجم آبی پوشان نیز با یک ارسال زمینی به دهانه دروازه شیخ دیاباته را صاحب توپ کرد که ضربه این بازیکن از میان پاهای دروازه بان الدحیل وارد دروازه شد.

استقلال ۲ – الدحیل ۳ (دقیقه ۴۲: عبدالله الاحرق): یک ارسال از سمت چپ الدحیل به روی دروازه از تمام بازیکنان عبور کرد که در سمت مقابل به المعز علی رسید و ارسال این بازیکن در محوطه ۶ قدم در حالی به عبدالله الاحرق رسید که کسی مراقب او نبود و این بازیکن گل سوم را برای تیمش به ثمر رساند.

استقلال ۳ – الدحیل ۳ (دقیقه ۷۴: فرشید اسماعیلی): کرنر ارسالی هروویه میلیچ به روی دروازه پس از خروج اشتباه سنگربان الدحیل به دیاباته رسید که ضربه سر این بازیکن در دهانه دروازه به ارسلان مطهری رسید و تاثیرگذاری این بازیکن و پاس او به فرشید اسماعیلی با ضربه سر این بازیکن همراه بود و این بازیکن موفق شد گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

استقلال ۳ – الدحیل ۴ (دقیقه ۸۵: مایکل اولونگا): یک ارسال از سمت راست به روی دروازه استقلال به اولونگا رسید و این بازیکن با یک چرخش زیبا، دروازه استقلال را برای بار چهارم باز کرد.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...