|
کدخبر: 191911

آخرین وضعیت بازار رمزارزها

عملکرد کوین های جایگزین طی چند روز گذشته بسیار چشمگیر بوده است. اتریوم پس از عبور از هارد فورک لندن، در مقیاس هفتگی ۳۰ درصد افزایش یافته است. تنها در ۲۴ ساعت گذشته، ETH از مرز ۳۲۰۰ دلار عبور کرد و به بالاترین سطح خود طی چند ماه اخیر یعنی بالاتر از ۳۲۴۰ دلار رسید.

فناوری آخرین وضعیت بازار رمزارزها

بایننس کوین نیز با حدود ۹ درصد افزایش، برای اولین بار در ماه گذشته به ۴۰۰ دلار نزدیک شده است. با این حال، کاردانو در بین ۱۰ ارز برتر بازار، تاثیرگذارترین مورد بوده است. ADA تقریباً ۲۰ درصد در یک روز افزایش یافته و در حال حاضر ۱.۷۷ دلار قیمت دارد که بالاترین قیمت آن از ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) تاکنون است. در این بین، چارلز هاسکینسون اعلام کرد که تیم کاردانو تاریخ دقیق راه اندازی قراردادهای هوشمند در این بلاکچین را روز جمعه اعلام می کند.

رمزارز IoTeX (IOTX) جدیدترین نماینده از ۱۰۰ ارز برتر بازار است. این دارایی در تایم فریم روزانه ۱۷۵ درصد رشد و در طی یک هفته، ۳۴۰ درصد رشد را ثبت کرده و به ۰.۰۸۶ دلار رسیده است.

در نهایت، ارزش تجمعی بازار دارایی های رمزنگاری شده با ۶۰ میلیارد دلار افزایش در یک روز، برای اولین بار از ماه می (اردیبهشت) به بالای ۱.۹ تریلیون دلار رسیده است.

بازگشت بیت کوین به بالای ۴۶ هزار دلار

ارز رمزنگاری شده اول بازار نیز در چند روز گذشته، پس از بازپس گیری تراز ۴۰۰۰۰ دلار، روزهای خوبی را سپری کرده است. بیت کوین دیروز به بالاترین سطح روزانه خود در ۴۶۸۰۰ دلار رسید که بالاترین قیمت طی دو ماه اخیر نیز بود، اما با توجه به تحولات مالیاتی در ایالات متحده، به سرعت اصلاح شد.

در واقع قیمت آن تا حدود ۴۴۶۰۰ دلار کاهش یافت، اما گاوها بلافاصله کنترل اوضاع را به دست گرفته و دوباره آن را به بالا هدایت کردند. در ساعات بعدی، BTC بیش از ۱۵۰۰ دلار افزایش یافت و از مرز ۴۶۵۰۰ دلار گذشت.

در حال حاضر، بیت کوین دوباره کمی اصلاح شده است اما همچنان بالای ۴۶۰۰۰ دلار است. ارزش بازار آن بالای ۸۵۰ میلیارد دلار است ولی با توجه به جهش شدید آلتکوین ها، میزان چیرگی آن بر بازار ۱ درصد کاهش یافته است.

 

منبع: هلاکویی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...