|
کدخبر: 166318

عکس آیفون ۱۳ لو رفت!

به تازگی تصاویر سه بعدی جدیدی از آیفون ۱۳ منتشر شده است که طراحی احتمالی آن را برای طرفداران اپل به نمایش می‌گذارد. دو تغییر اساسی که در این طراحی دیده می‌شود برخوداری از ناچ کوچک‌تر و ارائه دوربین مورب است.

فناوری عکس آیفون ۱۳ لو رفت!

بزرگ‌ترین سورپرایز مشاهده شده در تصاویر جدیدی که از طراحی آیفون ۱۳ افشا شده است، وجود سه حفره برای ارائه دوربین در بدنه جلویی آیفون ۱۳ است که احتمال برخورداری این همراه هوشمند از دوربین جلویی دوگانه را تایید می‌کند.

 علاوه بر این گزارش‌های به‌دست آمده از MySmartPrice تاکید‌کننده این امر است که این تصاویر جدید، آیفون ۱۳ را از زاویه‌های مختلفی به نمایش می‌گذارد و می‌توان تا حدی به ابعاد ظاهری این دستگاه پی برد. به گفته این سایت، طراحی کلی این همراه هوشمند به ایفون ۱۲ شباهت زیادی خواهد داشت.

 شایعه‌های مرتبط حاکی از آن هستند که ابعاد آیفون ۱۳ احتمالا ۱۴۶.۷ x ۷۱.۵ x ۷.۶ میلی متر خواهد بود. به این ترتیب این همراه هوشمند از نظر ارتفاع و پهنا با آیفون ۱۲ برابر بوده، اما ضخامت آن اندکی بیشتر است. در مقام مقایسه جالب است بدانید که ضخامت آیفون ۱۲ در حدود ۷.۴ میلیمتر است.

 گوشی این تلفن همراه هوشمند در طراحی نمایش داده شده در بالای سه حرفه در نظر گرفته شده برای ارائه دوربین قرار دارد. با این حال این طارحی به معنای وجود دوربین جلوی دوگانه نیست و ممکن است برای این سه حفره کاربری‌های دیگری نظیر فناوری فیس‌ای دی در نظر گرفته شده باشد.

 این تصاویر همچنان ناچ کوچکتری را به نمایش می‌گذارند و این تغییر در طراحی پیش از این نیز گزارش شده بود. با این حال تغییر یاد شده قابل قبول است و می‌تواند تجربه کاربران آیفون را به استفاده از همراه هوشمندی که بدنه جلویی آن تماما صفحه نمایش است، نزدیک‌تر کند.

287570_237

 تصاویر جدیدی از آیفون ۱۳ افشا شد

 البته مورد دیگری که پیش از این در آیفون‌ها مشاهده نشده بود، ارائه دوربین مورب در بدنه پشتی دستگاه است. به صورت کلی چهار حفره در قسمت دوربین بدنه پشتی این دستگاه دیده می‌شود که دو عدد از آنها برای دوربین و دو تای دیگر برای میکروفون لغو‌کننده سر و صدای محیط است. پس انتظار نمی‌رود که این همراه هوشمند از سنسور LiDAR برخوردار شود.

در آخر سایت MySmartPrice تاکید کرده است احتمالا عمر باتری آیفون‌ها در سری ۱۳ افزایش خواهد بود و تحقق این امر به بهره گیری از صفحه نمایش‌های LTPO وابسته است. با این حال احتمال می‌رود که این صفحه نمایش تنها برای سری آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس عرضه شود.

منبع: شهرآرانیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...