|
کدخبر: 316736

پایان چهارمین نمایشگاه زنجیره تامین فولاد و مس

چهارمین نمایشگاه زنجیره تامین و تولید فولاد و مس و فلزات آهنی و غیرآهنی sice2023 در کرمان با حضور ۸۰ شرکت بومی و غیر بومی از سراسر کشور، در روز سه شنبه ۵ دی ماه ۱۴۰۲ به کار خود پایان داد.
 
پایان چهارمین نمایشگاه زنجیره تامین فولاد و مس
 

در این نمایشگاه، شرکت‌های بزرگی همچون ملی مس، گل گهر، گهرزمین، میدکو، جهان فولاد سیرجان، توسعه آهن و فولاد گل گهر ، ایریتک، فولاد مازندران، لاستیک بارز، اسمیران ، هلدینگ توسعه معادن ماهان ماهان و... حضور داشتند.

در این دوره از نمایشگاه، شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) موفق شد لوح غرفه برتر و خلاق را به خود اختصاص دهد. همچنین لوح تقدیر غرفه هوشمند و آینده نگر به شرکت بین الملی اسمیران  اختصاص یافت.

این نمایشگاه با هدف توسعه صنایع پایین دستی زنجیره فولاد و مس در کشور و جذب سرمایه‌گذاری شرکت‌های بومی و غیر بومی برای تعریف پروژه های جدید و ایجاد همکاری بیشتر و معرفی خدمات شرکت‌های تأمین کننده، پیمانکاری و کارفرمایی برگزار شد.

اهمیت نمایشگاه زنجیره تامین فولاد و مس در کرمان

کرمان یکی از قطب‌های مهم صنعت فولاد و مس در کشور است. این استان با دارا بودن معادن غنی مس و سنگ آهن، ظرفیت بالایی برای توسعه این صنایع دارد. نمایشگاه زنجیره تامین  فولاد و مس کرمان، فرصتی برای شرکت‌های فعال در این صنایع برای معرفی توانمندی‌ها و محصولات خود به یکدیگر و همچنین سرمایه‌گذاران است. این نمایشگاه همچنین می‌تواند نقش مهمی در ایجاد همکاری‌های بین‌المللی در زمینه صنعت فولاد و مس ایفا کند.

نتایج چهارمین نمایشگاه فولاد و مس در کرمان

چهارمین نمایشگاه فولاد و مس کرمان توسط شرکت ارت برگزار  شد و با استقبال خوب بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان مواجه شد. این نمایشگاه فرصتی برای ایجاد تعاملات جدید و توسعه همکاری‌ها در زمینه صنعت فولاد و مس بود.

گفتنی است این نمایشگاه 2 دی ماه سال جاری با حضور معاونان سازمان صنعت، معدن تجارت استان کرمان، رئیس گروه بازرگانی معاونت اقتصادی استانداری و جمعی از مقامات استانی آغاز به‌کار کرد.

لازم به ذکر است که برنامه‌های آینده نمایشگاه معدن ، فولاد و مس در بهار سال آینده یعنی از تاریخ ۲۹  تا یک خرداد ماه هستمین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی کرمان با عنوان kimex2024 و در دی ماه ۱۴۰۳  پنجمین نمایشگاه زنجیره تامین  فولاد و مس کرمان با عنوان sice2024 توسط شرکت نمایشگاهی توسعه  توسعه تجارت ارت به عنوان شرکت تخصصی در برگزاری رویدادهای وابسته به بخش صنعت و معدن و دارنده گرید طلایی برکزاری نمایشگاه از سازمان صمت برگزار خواهد شد.

همچنین بردیا امیرتیموری دبیر برگزاری رویداد زنجیره تامین فولاد و مس کرمان در حاشیه برگزاری این رویداد از برگزاری چند رویداد مرتبط در شهرستان سیرجان به عنوان مرکز معدنی استان کرمان خبر داد.

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها