|

بخوانید :

کدخبر: 267195

خبر خوش یک مقام مسئول به صنعتگران مازندران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: با حفر چاه نیمه عمیق بمنظور تأمین آب واحدهای تولیدی آب بر در شهرک صنعتی لاریجان در امسال، ۱۰ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تأمین آب شهرکها و نواحی صنعتی مازندران افزوده خواهد شد.

صنعت خبر خوش یک مقام مسئول به صنعتگران مازندران

یاسر امینی با اشاره به برنامه‌های ابلاغی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اظهارکرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از صنایع کوچک و متوسط و بر اساس برنامه عملیاتی و شاخصهای ارزیابی عملکرد، با تلاش و پیگیریهای بعمل ‌آمده، با حفر چاه نیمه عمیق در شهرک صنعتی لاریجان، در امسال ۱۰ لیتر بر ثانیه به ظرفیت آب شهرک ها و نواحی صنعتی استان اضافه می‌ شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران تأکید کرد: برای اجرای این پروژه عمرانی در شهرک صنعتی لاریجان مبلغ ۶ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به استقرار صنایع آب بر در شهرک صنعتی لاریجان و معضل تأمین آب در سال‌های گذشته، عملیات حفر چاه نیمه عمیق به روش دستی در زمینهای سخت همراه با گالری شعاعی، به عمق ۴۰ متر بزودی در این شهرک صنعتی آغاز می‌گردد.

امینی خاطرنشان کرد: درحال‌حاضر ظرفیت تأمین آب شهرک ها و نواحی صنعتی مازندران ۸۳۹ لیتر بر ثانیه است که با حفر و بهره‌برداری چاه نیمه عمیق شهرک صنعتی لاریجان ۱۰ لیتر بر ثانیه به این ظرفیت افزوده می‌شود.

 

منبع: روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...