|

بخوانید :

کدخبر: 268657

تردد روان در همه محورهای مواصلاتی کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به تردد روان در همه جاده‌های کشور گفت: تردد در محورهای مواصلاتی بدون مشکل انجام می‌شود و مداخلات جوی خاصی در جاده‌ها دیده نمی‌شود.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در محورهای شمالی کشور  تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت به صورت رفت و برگشت برقرار است و مشکلی برای جابجایی خودروها دیده نمی‌شود.

وی اشاره به وضعیت انسداد شریانی محورهای کشور اضافه کرد: تنها محور ریگان – ایرانشهر در وضعیت انسداد شریانی قرار دارد و این حالت برای دیگر محورهای مواصلاتی کشور مشاهده نمی‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره مسدودیت فصلی جاده‌های کشور گفت: دو محور در حال حاضر به صورت فصلی مسدود هستند. این دو محور  جاده‌های هشتگرد - طالقان و  لاسم – ارجمند هستند و چنین وضعیتی در دیگر محورهای کشور گزارش نشده است‌.

شیرانی درباره وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی کشور گفت: هیچ یک از محورها دارای مداخلات جوی نیستند و تردد بدون وجود پدیده جوی خاصی برقرار است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که قبل از شروع حرکت از طریق تماس با این شماره از وضعیت جوی و ترافیکی معابر باخبر شوند و با توجه به آن مناسب‌ترین زمان و مسیر برای انجام سفر را انتخاب کنند.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...