|
کدخبر: 168932

بن‌ سلمان: امیدواریم بتوانیم رابطه خوبی با ایران داشته باشیم

ولیعهد سعودی شامگاه سه‌شنبه در مصاحبه با العربیه گفت که ایران کشوری همسایه است و امیدواریم بتوانیم رابطه خوبی با آن داشته باشیم.

سیاست بن‌ سلمان: امیدواریم بتوانیم رابطه خوبی با ایران داشته باشیم

«محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی شامگاه سه شنبه در گفت که ایران یک کشور همسایه است و امیدواریم بتوانیم رابطه خوبی با آن داشته باشیم.

وی در ادامه مصاحبه خود گفت: «خواستار روابط خوب با ایران هستیم. مشکل ما رفتار منفی ایران است و ما در حال کار با کشورهای منطقه و جهان برای یافتن راه حل هستیم».

ولی‌عهد عربستان همچنین مدعی شده که عربستان در ۹۰ درصد مسائل با آمریکا هم‌نظر است و ایالات متحده شریک راهبردی ریاض به شمار می‌رود.

بن سلمان اضافه کرد: «امیدواریم که حوثی‌ها برای پایان جنگ به میز مذاکره بیایند و ابتکار عربستان برای حل این موضوع همچنان پابرجاست».

 

منبع: فارس
  • ناشناس ارسالی در

    جنگ انسانهای بیگناه راآواره فرزندان رایت یم پدرومادررابی فرزندوزیرساختهای یک مملک ت راتخریب میکندنهایت تمام جنگهاحتی بعداز مدتهابه صلح ختم می شودبازنده وبرنده جنگ هردومتضررمی شوندبهترین گزینه روابط وبراد ری آن هم باکشورهای مسلمان وخاتمه جنگ انس انهای بیگناه یمن وسوریه وافغانستان است م سلمانان بایدبفکرمنزلت واتحادوهمدلی باشند وازتفرقه پرهیزکنند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...