|

بخوانید :

کدخبر: 154944

واعظی: یارانه بی بضاعت ها را پیش خور کردیم

رئیس دفتر رئیس جمهور از ساز و کار دولت برای کنترل قیمت و تامین کالا‌های شب عید خبر داد.

سیاست واعظی: یارانه بی بضاعت ها را پیش خور کردیم

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور، در خصوص کنترل قیمت ها گفت: در جلسه‌ای که با حضور رئیس جمهور و وزرای جهاد کشاورزی و صمت و قائم مقام جدید امور بازرگانی و بازار برای پایین آمدن قیمت‌های فعلی مرغ و تخم مرغ و تامین کالا‌های مورد نیاز شب عید مانند میوه و آجیل برگزار شد، سازوکاری مطرح شد.

او با بیان اینکه وزرای جهاد کشاورزی و صمت قول دادند با جدیت این موضوع را دنبال کنند، اظهار کرد: در بخش نظارت وزارت صمت نیز حدود ۳۷۰۰ تا ۳۸۰۰ نفر حضور دارند که قرار است تجهیزات مورد نیاز آن‌ها برای نظارت نیز بیشتر شود.

واعظی افزود: طبق قرار قبلی کمک به افراد کم درآمد، کمک‌های ۴ ماهه دولت تا فروردین ادامه دارد، اما هنوز تصمیم خاصی برای تامین سبد کالای این افراد برای شب عید در نظر گرفته نشده است، چون همه امکانات را پیش خور کردیم.

 

 

منبع: برنا
 • ناشناس ارسالی در

  یعنی ایران اسلامی فقط آقای واعظی داردکه درابطه بایارانه واقتصادوخودروومسکن وارزو طلااشرافیت دارندواین هم گرانی کالاومایحت اج وحقوق بازنشستگی ما

 • ناشناس ارسالی در

  این وزیرورییس های دولت روحانی چیزی برای خوردن باشدمیخورند و چیزی به کسی نمیدهند انشاالله که به دردی گرفتارشوندکه ازتمام اموال سرقت کرده مردم ایران فقطخرج دارو و آوارگی شودانشاااله به امیدخدا

 • ناشناس ارسالی در

  مگه دل خوشی هم هست که شب عید هم داشته باشیم . خبر از بازار ندارید خیار شده 20 هزار تومن .. دلتون خوشه

 • علیرضا ارسالی در

  سلام خسته نباشید خداوکیل من نه بیمه داشت م تاحالا ونه یارانه کرونا دریافت کردم کج ا باید اینا بگم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...