|
کدخبر: 173971

محمد صحنه انتخابات را سه قطبی خواهد کرد؟

سعید محمد با تاکید برا این که برخی قصد دو قطبی سازی انتخابات را دارند، عنوان کرد: ما برای سه قطبی کردن انتخابات به صحنه آمده ایم. البته من ‌روز آخر ثبت نام ها شخصا به آقای سعید جلیلی زنگ زدم و گفتم نیاز است که به صحنه بیایید.

سیاست داخلی محمد صحنه انتخابات را سه قطبی خواهد کرد؟

سعید محمد ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع فعالان ستادهای مردمی خود با بیان اینکه ‌یک ماه آینده، روزهای بسیار پرکاری را در پیش داریم، اظهار داشت: ‌باز قصد دو قطبی سازی و ترساندن مردم از جنگ و دلار و اقتدارگرایی و... را دارند، ولی ‌عیبی ندارد، چون ‌ما آمده ایم انتخابات سه قطبی شود.

وی با تاکید بر اینکه ‌کلمه قشر خاکستری را قبول ندارم، مردم ایران همه سفید هستند، تصریح کرد: ‌خاکستری بخشی از خواص و مسئولان اند که این وضعیت را برای مردم درست کرده اند که منجر به گوشه نشینی ملت شده است.

نامزد انتخابات ۱۴۰۰ ضمن اشاره به اینکه ‌می گویند در شرایط حساس کنونی کشور به صلاح نیست جوان ها و چهره های جدید را وارد عرصه کنیم، اظهار داشت: ‌شما نگران میزهای خودتان هستید نه انقلاب و مردم.

محمد با بیان اینکه ‌اسم مدیریت جهادی را خراب کرده اند، اظهار داشت: مردم تا می شنوند فکرمی کنند باز قرار است عده ای بدون تدبیر و اندیشه کاری راخراب کنند، ۱۰ برابر استاندارد هم هزینه روی دست بیت المال بگذارید.

وی با بیان اینکه ‌مدیریت جهادی اتفاقا یعنی فکر و تدبیر مضاعف توام عمل جهادی تصریح کرد: ‌برخی اشخاص که خود را اصولگرا می دانند این سو آنسو از لزوم کاهش مشارکت صحبت می کنند. ‌وقتی ولی جامعه سخن از مشارکت حداکثری می زند، شما بر چه مبنایی اظهار فضل های این گونه می کنید.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: ‌برخی کارنامه و برنامه خوبی ندارند، دوره های قبلی هم رای نیاورده اند، ‌ولی می آیند که تخریب کنند در مناظره ها، ‌ما آماده ایم و دست مان پر است و از همه آنان همه مطالبه داریم زیرا هرجا بودیم وظایف مان رابه درستی انجام داده ایم، آنان باید پاسخگو باشند.

محمد با اشاره به اینکه ‌به همان میزان که با اصلاح طلبان تند و افراطی مسئله داریم، منتسبان به ولی فقیه که خلاف منویات رهبر انقلاب عمل می کنند، را هم مضر می دانیم، گفت: ‌با بچه های جبهه انقلاب منازعه نداشته باشید هرچند ‌در ماه های اخیر بدنه برخی از کاندیداها با ما خیلی نامهربانی کردند، ولی ‌روز آخر ثبت نام ها شخصا به آقای سعید جلیلی زنگ زدم و گفتم نیاز است که به صحنه بیایید.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...