|
کدخبر: 173742

طرح سوال نمایندگان مجلس از وزیر آموزش و پرورش کلید خورد

یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول سوال نمایندگان از ۵ وزیر خبر داد.

سیاست داخلی طرح سوال نمایندگان مجلس از وزیر آموزش و پرورش کلید خورد

سیدناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) موارد اعلام وصولی را به این شرح بیان کرد:

طرح تفسیر ماده (۷) قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حق ملت ایران.
سوال ملی سید سلمان ذاکر نماینده ارومیه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص عدم استفاده از ظرفیت و امکانات لازم از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت کار جهت کاهش آمار به کارگیری و بالا بردن درآمد سرانه و شاخص‌های سلامت و آموزشی جهت توسعه پایدار و عادلانه در استان‌های کشور.

سوال ملی سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص عدم کنترل رعایت شئونات اخلاقی و تبلیغات ناهنجاری‌های اجتماعی در شبکه‌های خانگی.

سوال ملی سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص علت عدم اقدام لازم وزارتخانه در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، تحریم بنیان خانواده و موضوع حجاب و عفاف. 

سوال منطقه‌ای سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعداد  دیگری از نمایندگان از وزیر نیرو در خصوص علت ورود فاضلاب و پساب‌ها به رودخانه‌های کارون و بهمنشیر.

سوال منطقه‌ای جلیل مختار نماینده مردم آبادان از وزیر آموزش و پرورش در مورد تخلفات در آموزش و پرورش آبادان و علت عدم کنترل لازم در خصوص خروج اسامی مدارس منحله از لیست اعلامی وزارت آموزش و پرورش.

سوال منطقه‌ای جلیل مختار نماینده مردم آبادان از وزیر نفت در خصوص علت عدم تکمیل و تجهیز پروژه بیمارستان نفت آبادان توسط وزارت نفت.

 

منبع: فارس
  • علی ارسالی در

    چرا رتبه بندی اجرا نشده چرا ۵۰درصد افزایش امتیازات قانون مدیریت کشورطکشور ۲۰درصد برای معلم ها اجرا شده سوال این هستند نه مواردی که تاثیری در معیشت معلم ندارد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...