|

بخوانید :

کدخبر: 214066

معرفی یکی از بهترین دندانپزشکی‌های شمال تهران به همراه آدرس

یدا کردن یک دندانپزشک خوب و قابل اعتماد دغدغه بسیاری از افراد است. حتی اگر از نظر مالی مشکل و دغدغه‌ای نداشته باشید، پیدا کردن دندانپزشکی که بتوانید چشم بسته به کار او اعتماد داشته باشید در میان این همه تبلیغات مختلف کار ساده‌ای نیست.

سبک زندگی معرفی یکی از بهترین دندانپزشکی‌های شمال تهران به همراه آدرس

یدا کردن یک دندانپزشک خوب و قابل اعتماد دغدغه بسیاری از افراد است. حتی اگر از نظر مالی مشکل و دغدغه‌ای نداشته باشید، پیدا کردن دندانپزشکی که بتوانید چشم بسته به کار او اعتماد داشته باشید در میان این همه تبلیغات مختلف کار ساده‌ای نیست.

ویژگی یک دندانپزشک خوب چیست؟

پیدا کردن یک دندانپزشک خوب و قابل اعتماد دغدغه بسیاری از افراد است. حتی اگر از نظر مالی مشکل و دغدغه‌ای نداشته باشید، پیدا کردن دندانپزشکی که بتوانید چشم بسته به کار او اعتماد داشته باشید در میان این همه تبلیغات مختلف کار ساده‌ای نیست. اما مشخصات و ویژگی‌هایی وجود دارد که بر اساس آنها شما می‌توانید یک دندانپزشک خوب را شناسایی کنید و به این ترتیب به کار او اعتماد داشته باشید. برخی از این ویژگی‌ها را برای شما شرح می‌دهیم و بهترین دندانپزشک شمال تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

مشخصه‌های یک دندانپزشک خوب

 • یک دندانپزشک خوب قبل از اینکه تشخیص خود را بگوید یا به درمان مبادرت کند، به دغدغه‌ها و مشکلات شما گوش فرا می‌دهد. حقیقت این است که وقت دندانپزشکان محدود است ولی یک دندانپزشک خوب هرگز کمبود وقت را بهانه‌ای برای گوش ندادن به حرف‌های شما قرار نمی‌دهد.
 • دندانپزشک خوب در درجه اول برای علت مراجعه شما ارزش قائل است و درصدد حل مشکل اصلی شماست. پیشنهاد انجام درمان ارتودنسی برای زیباتر شدن یا درمان زیبایی و سفید کردن دندان‌ها مانند هنرپیشه‌های سینما شدن به شما نمی‌دهد. او یک طبیب و درمانگر است نه تاجر و فروشنده خدمات گران‌قیمت.
 • دندانپزشک خوب در مورد پیشگیری از پوسیدگی‌ها و بیماری‌های دهان و دندان شما را راهنمایی می‌کند. در برابر بهداشت دهان و دندان‌های شما احساس مسئولیت دارد و مایل است شما روش‌های پیشگیری را یاد بگیرید. ر وعده‌های مراجعه همه دندان‌های شما معاینه می‌کند و در مورد تغییرات دندان‌ها و بافت‌های دندان شمارا راهنمایی می‌کند.
 • یک دندانپزشک کار بلد زمانی که ببینید کاری را همکار متخصص برای شما به عنوان مراجعه‌کننده بهتر انجام می‌دهد، شما را به آن همکار ارجاع می‌دهد. حتی اگر شما اصرار کنید که درمان را خودش انجام دهد، برای شما توضیح می‌دهد که هدف از ارجاع انجام عالی درمان شماست. دندانپزشکان وارد و باتجربه بیشتر از دندانپزشکان بی‌تجربه بیمار به همکاران متخصص ارجاع می‌دهند. دندانپزشک خوب با شما صادق و روراست است.

دندان پزشکی

 •  
 • یک دندانپزشک عالی، برای هزینه شما ارزش قائل است.‌ یک نوع درمان را به شما دیکته نمی‌کند. حتی اگر درمان جایگزینی هست که خودش انجام نمی‌دهد، آن را به شما پیشنهاد می‌دهد. همه گزینه‌های درمانی را فارغ از هزینه آنها برای شما توضیح می‌دهد و بیش از آنکه شمارا به چشم پول ببیند، در صدد ارائه راه‌حل برای مشکل شماست.
 • دندانپزشکان خوب برای وقت شما ارزش قائل هستند. تلاش می‌کند کمترین زمان شما در اتاق انتظار سپری شود و اگر با تأخیر درمان شما انجام شد (که به خاطر غیرقابل پیش‌بینی بودن درمان‌های دندانپزشکی طبیعی است) از شما عذرخواهی می‌کند. در عین حال کیفیت درمان را قربانی وقت نمی‌کند و برای درمان شما زمان کافی صرف می‌کند.
 • دندانپزشک خوب ظاهر مرتب و آراسته دارد. مطب تمیز و پاکیزه‌ای طبابت می‌کند و در صحبت با شما تلاش می‌کند که نه صرفاً از جایگاه دندانپزشک – بیمار بلکه مثل دو انسان ارتباط اجتماعی برقرار کند.شما را در انتخاب درمان مشارکت می‌دهد و نظر شما را اولویت قرار می‌دهد.
 • دندانپزشک باید با احترام با مراجعان صحبت کند. هرقدر هم که در برخی موارد صحبت‌های بیماران غیرمنطقی یا غیرواقعی باشد، آنها را بشود و سعی کند با منطق مخاطبینش را قانع کند. با کارکنان مطب با احترام صحبت می‌کند و در صورت بروز خطا یا اشتباه در مورد بیماران، از آنها معذرت خواهی می‌کند.
 • بهترین دندانپزشک، دندانپزشکی است که از به روزترین فناوری‌های دنیا استفاده می‌کند. تمامی توان و امکانات لازم را برای راحتی شما به کار می‌گیرد تا کمتر اذیت شوید و بیشتر احساس آرامش کنید. به آرامی بافت‌های دهان شمارا لمس می‌کند و موقعیت پراسترس شمارا روی یونیت دندانپزشکی درک می‌کند.
 •  
 • یک دندانپزشک با ویژگی‌های برتر، درمان‌های شما را دنبال می‌کند. در مورد درمان‌های قبلی که برایتان انجام داده است کنجکاوی به خرج می‌دهد و سؤال می‌پرسد. پیگیر درمان‌های شماست و دید بلندمدت در مورد مراجعات شما دارد.

کلینیک دندانپزشکی رایان

با تحقیقات انجام شده می‌توان گفت کلینیک رایان یکی از بهترین دندانپزشکی‌های شمال تهران است که رسالت این مجموعه، ارائه خدمات دندانپزشکی با استاندارد‌های به روز کشور استرالیاست.

دندان

فلسفه درمان در دندانپزشکی شاهد تغییرات و پیشرفت‌های بسیاری بوده و هست و روش‌ها و فلسفه‌های چندین دهه گذشته دیگر جایگاهی در دنیای امروز ندارند.

درمان با محوریت بیمار، اهمیت پیشگیری ودرمان دهان و دندان برای ارتقا بخشیدن به سلامتی بیمار و پیشگیری از بیماری‌های آینده از جمله دستاورد‌های جدید در فلسفه درمان می‌باشند.

دکتر امیر حسین انصاری فارغ التحصیل از دانشگاه سیدنی استرالیا با بیش از بیست سال تجربه تاسیس و مدیریت کلینیک‌های دندانپزشکی در استرالیا، کلینیک رایان را در تهران (نزدیک مترو میرداماد) در سال ۱۳۹۹ تاسیس نمود. او دارای مدرک فلوشیپ از کالج سلطنتی دندانپزشکان استرالیا، دکترا از دانشگاه سیدنی و مدرک Graduate Diplomaدر رشته ایمپلنت از دانشگاه سیدنی استرالیاست.

خدمات کلینیک دندانپزشکی رایان:

خدمات کلینیک دندانپزشکی رایان به ۴ بخش اصلی تقسیم می‌شود که عبارتند از:

 • دندانپزشکی: شامل خدماتی مانند نایت گارد یا اسپلینت دندان، درمان مفصل فک (TMJ) و پروتز متحرک
 • دانپزشکی عمومی و کودکان: این بخش شامل ترمیم با کامپوزیت، سیلانت دندانی، درمان ریشه دندان و دندانپزشکی اورژانسی می‌باشد و همچنین اگر در جست‌وجوی دندانپزشکی کودکان در شمال تهران هستید می‌توانید به این کلینیک مراجعه کنید.
 • دندانپزشکی دیجیتال: در این بخش خدماتی شامل دندانپزشکی دیجیتال، دوربین داخل دهانی و اسکن دهان
 • دندانپزشکی زیبایی: خدمات این دندانپزشکی زیبایی شمال تهران ؛ شامل اصلاح طرح لبخند، لمینت دندان، بلیچینگ یا سفید کردن دندان، کامپوزیت ونیر، ایمپلنت دندان، روکش سرامیکی و بریج سرامیکی می‌باشد.

آدرس کلینیک رایان در شمال تهران: تهران، میرداماد روبه‌روی بانک مرکزی، خیابان سهیل تبریزیان، کوچه نازنین، پلاک ۱۰ طبقه پنجم

مسیر دندانپزشکی شمال تهران

کلینیک رایان واقع در میرداماد یکی از مجهزترین ارائه دهندگان خدمات دندانپزشکی در شمال تهران است.

دندانپزشکی رایان واقع در بلوار میرداماد دسترسی بسیار راحتی از تمام نقاط شهر تهران دارد.

 

نقشه

خودروی شخصی یا تاکسی

از مهم‌ترین آنها که ابتدا و انتهای این بلوار را به هم متصل می‌کند، از سمت شرق خیابان شریعتی و از سمت غرب خیابان ولیعصر می‌باشد. مسیرهای اصلی که به بلوار میرداماد میرسند، از سمت بزرگراه افریقا و بزرگراه مدرس و خیابان مصدق و همچنین بخش شرقی بلوار میرداماد که از میدان مادر می‌گذرد.

مترو خط یک

نزدیکترین ایستگاه مترو به کلینیک دندانپزشکی رایان ایستگاه میرداماد است. ایستگاه مترو میرداماد در خط ۱ مترو تهران است که در خیابان میرداماد، نزدیک میدان مادر واقع شده ‌است.

بی آر تی خط هفت

این خط از میدان راه‌آهن در جنوب تهران به ‌سمت میدان تجریش حرکت می‌کند. خط هفت، ۳۹ ایستگاه دارد و نزدیک‌ترین ایستگاه به کلینیک رایان ایستگاه میرداماد است.

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...