|
کدخبر: 310205

آخرین قیمت مسکن در افسریه تهران+ جدول

در محله افسریه وضعیت بازار مسکن در حالت رکود قرار دارد و بسیار کم معامله‌ای صورت می‌گیرد؛ آن هم ملک‌هایی که پایین‌تر از نرخ منطقه قیمت‌گذاری شده باشند و مالک برای دستیابی به نقدینگی عجله داشته باشد.محله افسریه در جنوب‌شرق شهر تهران قرار دارد و از غرب به بزرگراه بسیج، از جنوب با شهرک والفجر، از شمال با خیابان شهید رحیمی و از شرق با قصر فیروزه و کوه و از جنوب شرقی با سه‌راه افسریه و مسعودیه همسایگی دارد.

راه و مسکن آخرین قیمت مسکن در افسریه تهران+ جدول

به گفته یک واسطه‌گران ملکی در محله افسریه نیز وضعیت بازار مسکن در حالت رکود قرار دارد و  بسیار کم معامله‌ای صورت می‌گیرد؛ آن هم ملک‌هایی که پایین‌تر از نرخ منطقه قیمت‌گذاری شده باشند و مالک برای دستیابی به نقدینگی عجله داشته باشد.

البته تهاتر نیز گزینه دیگری است که در وضعیت کنونی مسکن، مالکان به آن روی می‌آورند.

آن‌طور که یک مشاور ملکی می‌گوید، میانگین قیمت هر مترمربع مسکن نوساز در افسریه حدود ۶۰ الی ۶۵ میلیون تومان است و میانگین قیمت هر مترمربع مسکن با قدمتی بالاتر از ۲۰ سال، حدود ۳۵ الی ۴۰ میلیون تومان است.

آپارتمانی ۶۵ متری و نوساز در محله افسریه، ۴ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان و در واحدی ۷۲ متری و ۱۵ سال ساخت، ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای فروش واحدی ۱۰۲ متری و نوساز، ۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و آپارتمانی ۷۴ متری و ۱۱ سال ساخت، ۲ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان تعیین شده است.

واحدی با ۱۷۴ مترمربع مساحت و نوساز، ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و آپارتمانی ۶۶ متری و ۴ سال ساخت، ۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

افسریه-مسکن

منبع: اکوایران

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها