|
کدخبر: 198407

متوسط اجاره آپارتمان درجنوب تهران +‌جدول

با توجه به قیمت مسکن در اطراف و جنوب تهران فهرستی از متوسط اجاره آپارتمان در برخی از مناطق و شهرهای اطراف تهران و جنوب تهران به دست آمده است.

راه و مسکن متوسط اجاره آپارتمان درجنوب تهران +‌جدول

بر اساس اطلاعات به دست آمده از سایت دیوار و قیمت مسکن در تهران و شهرهای اطراف تهران فهرستی از اجاره مسکن در برخی از مناطق تهران به دست آمده است.

با توجه به داده‌های موجود در جدول زیر، متوسط اجاره مسکن در پرند ۲٫۱ میلیون تومان، پاکدشت، رباط کریم و قرچک سه میلیون تومان ثبت شده است.

پردیس با متوسط اجاره ۴٫۱ میلیون تومان، ورامین ۴٫۶ میلیون تومان، متوسط اجاره آپارتمان ۸۰ متری در رودهن و شهر قدس ۵٫۲ میلیون تومان اعلام شد.

در کنار متوسط اجاره آپارتمان در اطراف تهران که در محدوده دو تا پنج میلیون تومان است؛ متوسط اجاره در منطقه فلاح و شهرک ولیعصر ۶٫۷ میلیون تومان که از ارزان‌ترین مناطق تهران برای اجاره‌نشینی هستند.

در بین مناطق زیر که از ارزان‌ترین مناطق تهران برای اجاره آپارتمان هستند، شهرک کیانشهر ۶٫۹ میلیون تومان و نواب ۷٫۴ میلیون تومان اجاره بالاتری دارند.

در جدول زیر متوسط اجاره آپارتمان در برخی از مناطق اطراف و جنوب تهران را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است). قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.

اجاره-آپارتمان

 

منبع: تجارت‌نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...