|
کدخبر: 152691

افزایش قیمت خانه دروغ است

هدایت گفت: این مطلب به هیچ وجه صحیح نیست و نرخ مسکن مهر با حرف یک مسئول بالا و پایین نمی‌شود و اگر این چنین بود، من می‌گفتم واحدهای مسکن مهر پردیس ۱۰۰ میلیون تومان است.

راه و مسکن افزایش قیمت خانه دروغ است

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: مطلبی که به نقل از بنده بابت زمزه افزایش نرخ مسکن به دلیل آغاز عملیات اجرایی متروی پردیس منتشر شده را به شدت تکذیب می‌کنم و بحث ما اصلا مسئله نرخ نبود.

مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در واکنش به طرح خبری مبنی بر سیگنال دهی برای افزایش نرخ مسکن مهر پردیس گفت: مطلبی که به نقل از بنده بابت زمزه افزایش نرخ مسکن به دلیل آغاز عملیات اجرایی متروی پردیس منتشر شده را به شدت تکذیب می‌کنم و بحث ما اصلا مسئله نرخ نبود، بلکه منظور از بیان این جملات نقش متروی پردیس در رونق و توسعه شهر جدید پردیس است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید با اشاره به اینکه مدیریت نرخ در مسکن مهر پردیس وظیفه ما است، تاکید کرد: هدف ما این است که نرخ مسکن آنقدر پایین بیاید تا امکان صاحب‌خانه شدن در پردیس برای همه مهیا شود، در همین راستا از زمانی که رشد قیمت‌ها در بازار مسکن کشور متوقف شده، در شهر جدید پردیس نیز روند کاهش نرخ مسکن آغاز شد و ما در تلاش هستیم نرخ واحدهای مسکونی این شهر جدید بازهم پایین بیاید.

افزایش نرخ مسکن صحت ندارد

وی در پاسخ به خبر افزایش نرخ ۶۰ میلیون تومانی مسکن مهر پردیس به دلیل اظهارات ۱۷ بهمن مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: این مطلب به هیچ وجه صحیح نیست و نرخ مسکن مهر با حرف یک مسئول بالا و پایین نمی‌شود و اگر این چنین بود، من می‌گفتم واحدهای مسکن مهر پردیس ۱۰۰ میلیون تومان است.

هدایت با اشاره به اینکه کاهش نرخ مسکن مهر پردیس به نفع مجموعه شرکت عمران شهر جدید پردیس است، گفت: ما در حال ساخت چندین هزار واحد مسکونی در پردیس هستیم و زمانی که قیمت‌ها کاهش یابد، هزینه تمام شده ما کاهش یافته و واحدها سریع‌تر ساخته خواهد شد. از سوی دیگر افزایش قیمت‌ها تنها به سختی کار ما می‌افزاید.

شهرداری برای ارائه خدمات مضاعف به مردم تشکیل شد

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید در پاسخ به این سوال که فعالیت شرکت عمران شهر جدید پس از آغاز فعالیت فرمانداری و شهرداری پردیس، دیگر وجاهتی ندارد، گفت: ما فازهای شهر جدید پردیس را تنها در حوزه خدمات تحویل شهرداری می‌دهیم اما در بحث عملیاتی اجرایی اصلا شهرداری توان پاسخ به تعهدات شرکت عمران شهر جدید را ندارد، بنابراین ما در این بخش به فعالیت خود ادامه می‌دهیم.

هدایت ادامه داد: هدف ما از احداث شهرداری، ارائه خدمات مضاعف به مردم است و این به معنای تحویل شهر پردیس به شهرداری نیست، زیرا ما همچنان تکالیفی داریم که باید آنها را انجام بدهیم.

منبع: فارس

ارسال نظر