|
کدخبر: 315718

آمادگی ناوگان امدادی گروه صنعتی ایران‌خودرو در طرح زمستان

«رزمایش طرح زمستانی» پلیس راهور فراجا، در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

خودرو آمادگی ناوگان امدادی گروه صنعتی ایران‌خودرو در طرح زمستان

به گزارش ایکوپرس- ناوگان امدادی گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم رزمایش طرح زمستانی ‌پلیس راهور فراجا با هدف اعلام آمادگی ترافیکی و ایمنی جاده‌های کشور، بیستم آذرماه در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (ع)، حضور یافت.

به گزارش ارتباطات امدادخودرو ایران، ناوگان امدادی گروه صنعتی ایران خودرو در کنار سایر ارگان‌های خدمات‌رسان با تجهیز سبد امدادی (ویژه زمستان)، آمادگی کامل خود را در طرح زمستانی پلیس راهور فراجا و با هدف رفع نقص فنی خودروها و کاهش حوادث احتمالی در زمان بحران و بارش برف و باران، اعلام کرد.

طرح رزمایش زمستانه پلیس راهور از ۲۰ آذر ماه در سراسر کشور آغاز شد. این طرح با همکاری تمامی ارگان‌های امدادی و پلیس و هلال احمر و غیره به ‌منظور پیش‌گیری از سوانح، کمک به تسهیل عبور و مرور و همچنین تامین امنیت در راه‌های کشور تا ۲۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

امدادخودروایران با ۱۵۰۰ ناوگان امدادی و امدادگران آموزش دیده و فنی در ۱۱ دفتر منطقه‌ای در سراسر کشور آماده خدمات‌رسانی به هم‌وطنان بوده و خدمت «سرویس در محل» امدادخودرو ایران نیز آماده انجام بازدیدهای فنی و سرویس‌های قبل از سفر هم‌وطنان در زمستان است.

با توجه به آغاز فصل بارندگی و سردشدن هوای بسیاری از شهرهای ایران، امدادخودرو ایران با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ و وب سایت www.۰۹۶۴۴۰.com و اپلیکیشن ‌تلفن همراه ایساکو به صورت شبانه‌روز در طول این طرح آماده خدمت‌رسانی به هم‌وطنان است.

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها