|

بخوانید :

کدخبر: 216518

نقطه قوت مهم آریزو ۵ توربو از نگاه مشتریان

شرکت مدیران خودرو بعد از رونمایی خودرو آریزو ۵ توربو مورخ ۱۳ آبان ماه اقدام به برگزاری یک تست درایو با حضور تقریبا ۱۰۰ نفر از مشتریان بالقوه آن خودو در پیست آزادی نمود.

خودرو نقطه قوت مهم آریزو ۵ توربو از نگاه مشتریان

شرکت مدیران خودرو بعد از رونمایی خودرو آریزو ۵ توربو مورخ ۱۳ آبان ماه اقدام به برگزاری یک تست درایو با حضور تقریبا ۱۰۰ نفر از مشتریان بالقوه آن خودو در پیست آزادی نمود. بعد از انجام تست درایو مشتریان به بیان نظرات خود در مورد نسل سوم آریزو ۵ پرداختند که در مجموع بکارگیری گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته CVT و همخوانی آن با موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو آریزو ۵ جدید از نکات قابل توجه برای مشتریان بود.

همچنین سایر امکانات رفاهی اضافه شده به نسل سوم آریزو ۵ مانند: فرمان برقی، اتوهلد و ترمز پارک برقی و تغییرات کلی فضای داخلی خودرو از جمله داشبورد جدید، دیسپلی ۸ اینچی مجهز به سیستم جهت یاب، درچه‌های افقی سیستم تهویه مطبوع، تنظیمات تاچ سیستم تهویه مطبوع و ترکیب چرم مشکی و فیرکربن برای بسیاری از حضار در تست درایو جذاب و مورد توجه بوده و ظاهر کابین را مدرن و جوان پسند نموده است.

خودرو آریزو ۵ توربو جدید در آبان ماه توسط مدیران خودرو با نرخ ۶۸۰ میلیون تومان عرضه گردید و شرایط فروش آن می‌توان به پیش پرداخت حداکثر ۵۰ درصد و اقساط تا ۶۰ ماه اشاره نمود. جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت مدیران خودرو مراجعه فرمایید:

https: //mvmco.org/arrizo۵/

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...