|

بخوانید :

کدخبر: 213077

بازار خودرو در آستانه تحول عظیم!

رئیس کمیسیون صنایع مجلس و معادن مجلس گفت: وزیر صمت قول داده که ایده‌ای را برای سامان‌دهی بازار خودروهای داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.

خودرو بازار خودرو در آستانه تحول عظیم!

عزت الله اکبری تالارپشتی با اشاره با افزایش قیمت خودروهای داخلی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسات کمیسیون صنایع مجلس قول داده که ایده ای را برای سامان‌دهی بازار خودروهای داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا در این ایده قرعه‌کشی فعلی خودرو ادامه خواهد یافت، گفت: این موضوع جزئی است و بیشتر مربوط به سیاست‌های اجرایی دولت و وزارت خانه است. باید از خودشان در این خصوص بپرسید.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: ما هیچ گاه ناامید نبودیم. با تلاش و برنامه‌ریزی، هر مشکلی حل خواهد شد. امیدوارم دولت برنامه خوبی در خصوص سامان دهی بازار خودروی داخلی داشته باشد و نگرانی مردم در این حوزه را رفع کند.

تالارپشتی در پایان در خصوص زمان ارائه برنامه سامان‌دهی بازار خودرو از سوی وزارت صمت به مجلس گفت: باید طی هفته‌های آتی این برنامه ارائه شود. ما قول این موضوع را گرفته‌ایم.

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    شما اگر مغز داشتین طرح بدهید که بعد از 4 3 سال به این وضعیت اسفبار گرفتار نمی شدی م .

  • وحید ارسالی در

    (وزیر صمت قول داده که ایده‌ای را برای سا مان‌دهی بازار خودروهای داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد).......فقط تور وخدا عجله نکنید...یه وقت اشتباه میشه..

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...