|
کدخبر: 177175

اعلام مشخصات رسمی پژو ۲۰۷i + جزئیات

گروه صنعتی ایران خودرو مشخصات رسمی پژو ۲۰۷i با بدنه دو رنگ را اعلام کرد.

خودرو اعلام مشخصات رسمی پژو ۲۰۷i + جزئیات

به تازگی گروه صنعتی ایران خودرو مشخصات رسمی پژو ۲۰۷i با بدنه دو رنگ را اعلام کرده و گویا قرار است تا در ماه های آتی این خودرو را به بازار عرضه کند.

پژو ۲۰۷i اولین خودرویی است که در این سال ها در مجموعه گروه صنعتی ایران خودرو با بدنه دو رنگ تولید می شود. آن طور که اعلام شده است پژو ۲۰۷i با بدنه دو رنگ با کد کلاس ۶۰۰۱۳ به فروش خواهد رسید و قرار است تا این محصول برخی تفاوت ها را نسبت به سایر نسخه ها داشته باشد. در بخش زیر به ویژگی های این تیپ ۲۰۷i هاچ بک می پردازیم:

مشخصات فنی پژو ۲۰۷i دو رنگ :

ایران خودرو در بحث فنی تفاوتی را میان این تیپ ۲۰۷i با سایر نسخه ها قائل نشده است. ۲۰۷i دو رنگ به پیشرانه ۱٫۶ لیتری TU5 مجهز است و ۱۰۵ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر تولید می کند. همچنین فعلاً این خودرو در تیپ دنده دستی عرضه می شود و هنوز اطلاعاتی در مورد نسخه اتوماتیک ۲۰۷i دو رنگ اعلام نشده است. همان طور که گفته شد کلاس ۶۰۰۱۳ پژو ۲۰۷i به جعبه دنده ۵ سرعته دستی مجهز است و توان را چرخ های جلوی این هاچ بک می رساند.

تفاوت های ۲۰۷i دو رنگ با سایر تیپ ها:

این خودرو قرار است تا با بدنه دو رنگ به بازار عرضه شود و با توجه به تصاویر اولیه، در بخش های قاب مه شکن جلو، سقف، قاب آینه، زه درهای بغل، قاب چراغ پلاک عقب، دستگیره ها و… با تریم دو رنگ همراه شده است. همچنین در کاتالوگ ۲۰۷i اعلام شده که نسخه دو رنگ با طرح دکوراتیو مشابه به بدنه در کابین تولید می شود و همچنین تریم داخلی تیپ ۶۰۰۱۳ این هاچ بک متفاوت از سایر نسخه خواهد بود.

در حال حاضر به غیر پژو ۲۰۷i پانوراما (دنده دستی و اتوماتیک) سایر تیپ های این هاچ بک با رینگ فولادی تولید می شوند. اما ایران خودرو می خواهد تا نسخه دو رنگ ۲۰۷i را با رینگ های آلومینیومی ۱۴ اینچی عرضه نماید.

امکانات ۲۰۷i کلاس ۶۰۰۱۳ ایران خودرو :

پژو ۲۰۷i دو رنگ دنده دستی به امکاناتی مانند نمایشگر لمسی با قابلیت میرور لینک، کروز کنترل، فرمان کمکی برقی، دو کیسه هوا، ترمزهای دیسکی، رینگ آلومینیومی، تهویه اتوماتیک، شیشه ها و آینه های برقی، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، کامپیوتر سفر و مدیریت سرویس ها، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز و… مجهز است. به عبارت ساده تر این تیپ ۲۰۷i تفاوتی با سایر نسخه ها ندارد.

 

 

منبع: اسب بخار

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...