|
کدخبر: 173458

نسخه جدید تویوتای محبوب ایرانیان از راه رسید + مشخصات

به نظر می‌رسد تویوتا اصلاً نمی‌تواند رازهای خود را مخفی نگه دارد و این موضوع درباره نسل جدید لندکروزر به شدت نمود پیدا کرده است. خواه این درز اطلاعات مربوط به اسناد داخلی باشد یا تصاویر جاسوسی از داخل تأسیسات، نسل جدید این قدبلند افسانه‌ای کاملاً در سرخط خبرها بوده است. بر پایه جدیدترین خبرها به نظر می‌رسد در آینده نزدیک شاهد رونمایی از لندکروزر تازه‌نفس خواهیم بود.

خودرو نسخه جدید تویوتای محبوب ایرانیان از راه رسید + مشخصات

یکی از حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی تمامی اطلاعات لازم درباره LC۳۰۰ را به اشتراک گذاشته است. این اطلاعات تائید می‌کنند که برای اولین بار لندکروزر با نسخه GR اسپورت تولید خواهد شد اما آنچه توجه ما را به خود جلب کرده زمان رونمایی این خودرو می‌باشد. بر پایه اسناد فاش شده، لندکروزر در پایان ماه جاری میلادی رونمایی خواهد شد.

به این ترتیب باید شاهد پرده‌برداری از این خودرو در ۳۱ می یا اول ژوئن باشیم. همچنین یکی دیگر از حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی به مشخصات این خودرو از جمله‌ تریم ها و نوع سیستم تعلیق لندکروزر جدید پرداخته است. برای مثال لندکروزر GR-S که با پیشرانه‌های بنزینی و دیزلی عرضه خواهد شد تنها با تکنولوژی KDSS و قفل دیفرانسیل‌های جلو و عقب در دسترس خواهد بود.

نسخه ZX این خودرو لوکس‌ترین عضو خانواده لندکروزر بوده و از عناصر کرومی، رینگ‌های ۲۰ اینچی، تریم چوبی و پوشش چرم کابین سود خواهد برد. فقط نسخه فول لندکروزر جدید از سیستم اطلاعات سرگرمی بخش عقب کابین با دو نمایشگر ۱۱.۶ اینچی استفاده خواهد کرد. مدل GR-S دارای سپرها و جلوپنجره و رینگ‌های ۱۸ اینچی متفاوت بوده و از تریم کربنی در کابین استفاده خواهد کرد. هر دو مدل از نمایشگر مرکزی ۱۲.۳ اینچی و سیستم صوتی JBL با ۱۴ بلندگو سود خواهند برد.

تویوتا لندکروزر ZX و GR-S جدید با سیستم پایش سطوح سه‌بعدی مجهز به دوربین زیر بدنه تولید خواهند شد. این دو تریم همچنین دارای شوینده دوربین دید عقب خواهند بود هرچند در اسناد داخلی منتشر شده مدل LC۲۰۰ دیده می‌شود. سیستم تهویه مطبوع چهار ناحیه‌ای و هدآپ دیسپلی نیز در نسخه‌های فول تر این خودرو قابل‌دستیابی خواهند بود.

اگر اخبار مربوط به زمان رونمایی لندکروزر جدید درست باشد بنابراین طی دو هفته آتی این خودرو را خواهیم دید.

تویوتا-لندکروز-3

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...