|
کدخبر: 169293

پرونده گرانی خودرو در مجلس باز شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت بازار خودرو و بورس در اولویت این کمیسیون قرار دارد، گفت:به طور حتم با تشدید نظارت‌ها می‌توان از بسیاری از کم‌کاری ها و تخلفات جلوگیری کرد.

خودرو پرونده گرانی خودرو در مجلس باز شد

با بیان اینکه رسیدگی به موضوع بورس در اولویت کمیسیون اصل نود مجلس قرار دارد، گفت: مردم انتقادات زیادی نسبت به بی‌توجهی به حل مشکلات بورس دارند و شکایات آنها در کمیسیون در حال بررسی است.

وی همچنین از ورود کمیسیون اصل نود مجلس به موضوع گرانی خودرو خبر داد و افزود: نشست‌های مکرری را با کارشناسان این حوزه و کمیسیون داشتیم و بررسی‌هایی در این زمینه صورت گرفته است.

نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس یازدهم ادامه داد: سازوکارهایی که در حوزه خودرو پیش‌بینی خواهیم کرد زمان بر است و شاید در این برهه زمانی به ثمر نرسند اما به طور حتم به‌تدریج تاثیرات خود را بر بازار خودرو بر جای خواهد گذاشت.

 عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با یادآوری ورود کمیسیون متبوع خود به عملکرد گمرک، گفت: طی هفته‌های اخیر وزیر امور اقتصاد و دارایی را به کمیسیون دعوت کردیم و در مورد مسائلی مانند جلوگیری از رسوب کالا و تخلفات و قاچاق کالا بحث و گفت‌وگو شد؛ امیدواریم در رابطه با بحث بورس و گمرک بتوان به خروجی‌های مثبتی دست یابیم و گام موثری برای رفع مشکلات مردم برداریم.

 آزاد یادآور شد: به طور حتم با تشدید نظارت‌ها می‌توان از بسیاری از کم‌کاری‌ها و تخلفات جلوگیری کرد و کمیسیون اصل نود مجلس یازدهم این مهم را در دستور کار قرار داده است.

 

منبع: خانه ملت
  • ناشناس ارسالی در

    اگر۴ قشردلال خودروومسکن وطلاوارزومایحتاج وکالای مردم حذف گردندقطعااین همه التهاب وگرانی وتورم دربازاربوجودنمی آیدسرمایه های سرگردان بسوی تولیدهدایت شودبهتراست ت ادلالی واحتکار

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...