|
کدخبر: 167239

مرسدس بنز ویژه برای چینی ها!

مرسدس بنز در نمایشگاه شانگهای از C کلاس L رونمایی کرده است.

خودرو مرسدس بنز ویژه برای چینی ها!

این خودرو همان‌طور که از نامش پیدا است، نسخه کشیده از نسل جدید C کلاس است. این سدان لوکس علاوه بر فاصله بیشتر بین محورها، از طرح کلاسیک جلوپنجره مرسدس با لوگوی روی کاپوت هم برخوردار شده که در کنار جلوپنجره معمول C کلاس جدید ارائه می‌شود.

بنز-چین۲

در C کلاس L علاوه بر فضای پای بیشتر در صندلی‌های عقب، راحتی سرنشینان عقب هم با پشت‌سری‌های ویژه، زیر آرنجی بزرگ‌تر، نگه‌دارنده‌های لیوان، پورت‌های USB، عایق بهتر سروصدا و تعلیق نرم‌تر، بیشتر شده که دو مورد آخر خاص بازار چین است. به گفته رسانه‌های چینی، فاصله محوری این نسخه برابر با ۲,۹۵۴ میلی‌متر است که افزایشی ۸۹ میلی‌متری را نسبت به نسخه معمولی C کلاس نشان می‌دهد. طول کلی C کلاس L هم ۴,۸۸۲ میلی‌متر اعلام شده است.

بنز-چین۳

C کلاس L که به‌طور خاص برای چین توسعه یافته و فقط در این کشور عرضه می‌شود، در دو نسخه C200 L و C260 L قابل خریداری خواهد بود. هنوز مشخصات این مدل‌ها اعلام نشده اما به نظر می‌رسد C200 L به یک پیشرانه ۱.۵ لیتری ۱۷۰ اسب بخاری و C260 L به موتور ۲ لیتری هیبریدی خفیف با ۲۰۴ اسب بخار قدرت مجهز باشد. انتقال نیروی هردو موتور توسط یک گیربکس نُه سرعته اتوماتیک صورت می‌گیرد درحالی‌که برای نسخه بالایی سامانه چهارچرخ محرک ۴Matic هم قابل سفارش خواهد بود.

منبع: پدال
  • ناشناس ارسالی در

    چینی هادرمملکت خودبنزپیشرفته سوارمیشوندب هدچری وام وی.ام محصولاتشان را۵۰۰ میلیون و۸۰۰ میلیون درکشورمامیفروشندبنازم به این تولیدخودروسازان داخلی که چندنفرامورادار ی مسئول مکاتبات یک مهندس فنی بعدمدیران خ ودروسازی میگویندضرروزیان میدهیم شماهم بن ز۱۶ ایربگ ومانیتوردارتولیدکنیدنه سایناوپ رایدوپژوپارس و۲۰۶ وسمند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...