|
کدخبر: 163455

غوغای شاهین در بازار خودرو

با اینکه قیمت کارخانه ای خودرو شاهین حدود ۲۶۸ میلیون تومان است ، اما این خودرو جدید سایپا در بازار با ۲ تا ۳ برابر قیمت فروخته می‌شود.

خودرو غوغای شاهین در بازار خودرو

بازار شاهین در روزهای اول سال داغ داغ است. این خودرو که در روزهای پایانی سال ۹۹ به مشتریان تحویل داده شد، حالا یکی از خودروهای پرطرفدار و پرفروش بازار است.

اختلاف قیمت این خودرو در بازار و کارخانه هم نتوانسته بازار شاهین را سرد و کساد کند. در حال حاضر فقط ۳۰۰ خودرو شاهین به مشتریان تحویل داده شده است، با این وجود و به غیر از تعداد کمی که قصد فروش ندارند،بیشتر مالکان این خودرو با توجه به اختلاف زیاد قیمت کارخانه و بازار ترجیح می دهند فروشنده باشند.

قیمت ها از ۵۵۰ میلیون تا ۷۰۰ میلیون تومان

فروشندگان شاهین با توجه به تفاوت فاحش بین قیمت کارخانه این خودرو قیمت بازار با قیمتهای پیشنهادی خود باعث غافلگیری بازار خودرو شده اند.

قیمت کارخانه شاهین ۲۶۸ میلیون تومان است، البته با توجه به گرانی خودرو در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ قیمت کارخانه این خودرو هم افزایش پیدا می کند، اما هنوز فاصله زیادی با قیمتهای عرضه شده در بازار دارد. قیمتها در بازار بین ۵۵۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان است و حتی در روزهای اول فروردین به ۸۵۰ میلیون تومان هم رسیده بود.

خودرو ایمن بازار

شاهین در بازار به غیر از جدید بودن محصول برای بازار به ایمنی بالا هم شهرت دارد. در بیشتر آگهی های شاهین اشاره شده است که این خودرو ایمن ترین خودروی ایرانی اســت که تا به حال تولید شده و توانسته استانداردهای مهم اروپا را به دست بیاورد و البته سه سال هم ضمانت شده و گارانتی دارد.

در بعضی از آگهی های شاهین هم این خودرو با هیوندا النترا و کیا سراتو مقایسه شده است. شاهین G یا همان شاهین فول، فقط در ۴ رنگ سفید، مشکی، نقره‌ای متالیک و نوک مدادی متالیک بدست مشتریان می‌رسد و هیچ اختلاف قیمتی در آنها نیست و هر چهار رنگ خودرو شاهین، قیمت یکسانی دارند، اما شواهد نشان می دهد رنگ مشکی این خودرو در بازار با قیمت بیشتری فروخته می شود.

منبع: کاماپرس
  • ناشناس ارسالی در

    واقعا به چه قيمتي، قيمت بازار را مشخص مي كنيد.

  • ناشناس ارسالی در

    بشتابید اینها بهترین گاری های دنیا هستند، بشتابید، حراج شد به قیمت یک خودروی آلمانی مابه شما ارابه می‌فروشیم.

  • علی رضا ارسالی در

    گرون تر از این دیگه فایده نداره

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...