|
کدخبر: 161265

تکذیب یک ادعای دروغ از سوی مدیرعامل ایران خودرو

فرشاد مقیمی گفت: این یک ادعای دروغ است که افراد می‌توانند در ثبت نام خودرو دست ببرند و قول برنده شدن به افراد را می‌دهند، هر کسی با مدرک بگوید که در این ثبت نام‌ها با دلال بازی برنده شده اند، به آن یک خودرو جایزه می‌دهیم.

خودرو تکذیب یک ادعای دروغ از سوی مدیرعامل ایران خودرو

 مدیرعامل ایران خودرو گفت: اگر کسی با پرداخت پولی موفق به ثبت نام خودرو شد، به آن جایزه می‌دهیم.

فرشاد مقیمی در خصوص فرآیند قرعه کشی خودرو اظهار کرد: قرعه کشی خودرو که از ابتدای سال شروع شد، کاملا به صورت سیستمی انجام می‌شود و نهادهای نظارتی، نظارت کافی به انجام آن دارند، اینکه برخی ادعا دارند با دریافت مبلغی می‌توانند خودرو ثبت نام کنند یک دروغ محض است.

این مقام مسئول تشریح کرد: این یک ادعای دروغ است که افراد می‌توانند در ثبت نام خودرو دست ببرند و قول برنده شدن به افراد را می‌دهند، هر کسی با مدرک بگوید که در این ثبت نام‌ها با دلال بازی برنده شده اند، به آن یک خودرو جایزه می‌دهیم.

مدیرعامل ایران خودرو گفت: تمام مراحل ثبت نام خودرو و قرعه کشی کاملا سیستمی انجام می‌شود و توسط ناظران، نظارت می‌شود.

مقیمی در خصوص خودروی تارا و زمان عرضه این خودرو، گفت: ۶ نمونه از خودرو تارا اکنون به منظور تست پلاک شده و در سطح شهر به منظور تست تردد دارد و نخستین خودرو تارا در اردیبهشت به‌دست مشتری خواهد رسید. اکنون هیچ خودرو تارایی به‌دست مشتری نرسیده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، از تخصیص بودجه دولت برای توسعه موتور سه استوانه طبق مصوبه قانون بودجه سال آینده در مجلس خبر داد و گفت: سهم حوزه تحقیق و توسعه از فروش ایران خودرو نیز از ۰.۶ درصد در سال ۹۷ به ۳.۴ درصد در امسال افزایش یافته و این امر می‌تواند مسیر توسعه را هموارتر کند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تعداد تولید خودروهای مونتاژی در سبد تولیدی امسال کم‌تر از شش هزار دستگاه بوده، افزود: در برنامه‌های امسال بر تولید داخلی تمرکز کرده و توانسته‌ایم با همت قطعه سازان کشور، اهداف را محقق کنیم.

منبع: خبر آنلاین
  • علی ارسالی در

    آفتاب آمد دلیل آفتاب از کجا میاری بهش یه خودرو جایزه میدی ؟ ثبت نام میکنی تا اسمت در بیاد ؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...