|
کدخبر: 149957

ثبت سریع‌ترین رکورد سدان توسط پورشه + عکس

تفاوت این رکود با رکورد Jaguar XE Project ۸ در این است که خودروی مرسدس بدون صندلی‌های عقب و فقط دو در ثبت شده است.

خودرو ثبت سریع‌ترین رکورد سدان توسط پورشه + عکس

پورشه پانامرا ۲۰۲۱ توربو S سریعترین رکورد سدان را در جاده‌های آتلانتا ثبت کرد.

پورشه پانامرا توربو S یکی از خودروهایی است که سال گذشته بسیار خبرساز شد. کمی قبل از خبرساز شدن این خودرو، خودروی جگوار XE Project ۸ پورشه چهار درب، رکورد دور کلاس لوکس را در نوربرگ آلمان و در پیست را به ثبت رسانده بود. مدت زمان زیادی طول نکشید که خودروی الکتریکی مرسدس AMG GT ۶۳ S عنوان سریع‌ترین سدان لوکس در پیست را از آن خود کرد.

تفاوت این رکود با رکورد Jaguar XE Project ۸ در این است که خودروی مرسدس بدون صندلی‌های عقب و فقط دو در ثبت شده است.

پورشه1

این یک موفقیت بزرگ برای این خودرو بود. این خودروی آلمانی با ۱ دقیقه و ۳۱/۵۱ ثانیه، رکورد پانامرا توربو S به عنوان سریع‌ترین خودروی سدان چهار را از آن خود کرد.

نکته قابل توجه این است که پورشه خودروی پانامرا توربو S سدان چهار درب دیگری را در مسیر مسابقه قرار داد. این رکورد پیش از این در اختیار پورشه تایکان توربو S بود که دور خود را در ۱ دقیقه و ۳۳/۸۸ ثانیه به پایان رساند.

پورشه2

پیش‌بینی می‌شود که خودرو پورشه پانامرا ۲۰۲۱ توربو S در بهار ۲۰۲۱ وارد نمایندگی‌های ایالات متحده شود. این دستگاه با تجهیزات عملکردی مانند ترمزهای کامپوزیت Porsche Ceramic، Porsche Torque Vectoring Plus، فرمان در محور عقب و استاندارد، سیستم تثبیت‌کننده رول Porsche Dynamic Chassis Control Sport عرضه شود.

نسخه اولیه با لاستیک‌های اختیاری و جاده‌ای Michelin Pilot Sport cup ۲ ND۰ و با عملکرد فوق العاده بالا عرضه می‌شود. این مجموعه نمونه‌ای تازه توسعه یافته با اندازه ۲۷۵/۳۵ ZR ۲۱ ۱۰۳Y XL در جلو و ۳۲۵/۳۰ ZR ۲۱ ۱۰۸Y XL در عقب است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر