|
کدخبر: 144909

زمان قرعه کشی سایپا اعلام شد

قرعه کشی طرح پیش فروش ۹ محصول گروه خودروسازی سایپا که شامل قرعه کشی شاهین، کوئیک دنده‌ای و کوئیک آر، ساینا، تیبا صندوق دار و تیبا هایچ بک، و سه مدل وانت از محصولات این شرکت است یکشنبه ۱۴ دی برگزار می‌شود.

خودرو زمان قرعه کشی سایپا اعلام شد

پیش‌بینی می‌شود متقاضیان فراوانی در گروه خودروهای سواری شرکت سایپا خودروی شاهین را برای خرید انتخاب کرده باشند و قرعه کشی شاهین در بین محصولات دیگر سایپا پررونق برگزار شود چرا که قیمت مصوب این خودرو به احتمال فراوان در سال آینده از قیمت بازار آن کمتر باشد و پیش خرید این خودرو از توجیه اقتصادی برخوردار است.

متقاضیان پیش خرید محصول جدید سایپا بعد از ثبت نام و شرکت در قرعه کشی شاهین باید برای این خودرو مبلغ ۱۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت به حساب این شرکت واریز کنند. قیمت مصوب این خودرو توسط شورای رقابت حدود ۲۳۶ میلیون تومان تعیین شده است اما پیش خریدکنندگان یکسال دیگر باید الباقی مبلغ خودرو را بر اساس نرخ مصوب کارخانه در زمان تحویل به سایپا بپردازند.

شاهین جزو خودروهایی به شمار می‌رود که بر اساس آخرین اظهارات رضا شیوا رئیس شورای رقابت از زمستان امسال از شمول قیمت‌گذاری دولتی خارج شده و قیمت آن بر اساس فرمولی جدید توسط کارخانه تعیین می‌شود.

 

منبع: پندار خبر
  • ناشناس ارسالی در

    خاک بر سر اون کسی که ثبت نام کنه

ارسال نظر