|
کدخبر: 143641

شروع دوباره ریزش قیمت خودرو / تخفیف ها آغاز شد!

قیمت پراید به عنوان ارزان ترین خودروی بازار و شاخص‌ترین مبنای قیمت گذاری خودروهای کف بازار با عقب نشینی اندک در آخرین روز هفته روبرو شد.

خودرو شروع دوباره ریزش قیمت خودرو / تخفیف ها آغاز شد!

روز گذشته در حالی که نمایشگاه داران قیمت پراید ۱۱۱ را در محدوده ۱۱۲ میلیون تومان اعلام کردند،آگهی‌دهندگان با قول تخفیف دو تا سه میلیون تومانی پای معامله بهای فروش را ۱۰۹ تا ۱۱۰ میلیون تومان اعلام کردند . این تخفیف از سوی بسیاری از آگهی‌دهندگان تکرار شد. بسیاری از فعالان بازار این تخفیف ها را آغازی بر روند دوباره ریزش قیمت‌ها در بازار خودور می‌دانند . قیمت پراید دیروز نیز کاهشی یک میلیون تومانی را درقیاس با میانه هفته تجربه کرد.

 بر این اساس نرخ هر پراید ۱۳۱ نیز بین ۹۵ تا۹۶ میلیون تومان گزارش شد. و نرخ هر پراید ۱۵۱ بین ۱۰۱ تا ۱۰۲ میلیون تومان اعلام شده است. هر دستگاه پراید ۱۳۲ نیز همچنان ۹۹ میلیون تومان قیمت خورد . پراید ۱۵۱ پلاس نیز امروز به قیمت ۱۱۰ میلیون تومان در آگهی‌ها فایل شده است.

 

منبع: خبر آنلاین
 • متقاضی ارسالی در

  مسولین محترم ایران خدا را شاهد می گیرم در حاشیه شهر زندگی می کنم و به خودرو نیاز دارم ده ها بار ثبت نام کردم اما قرعه به نامم در نیامده و راضی نیستم جیب دلالان خودرو را پر کنم از رهبر عزیز و آقایان مسءول خواهش می کنم به درد مردم رسیدگی کنند کجای دنیا برای خرید با قیمت نجومی قرعه کشی می کنند اگر خودرو کم داریم اجازه بدهید هر کس بر حسب توان از کشورهای مجاور خودرو بخرد

 • ایرانی ارسالی در

  مگر فرزندان مسئولین بیل تو کمرشون خورده که واردات را هر که به هر که کنند .واردات و صادرات و ساخت وساز همه صاحب دارد.

 • ناشناس ارسالی در

  باسلام خدمت تمام بزرگواران،خداوندمتعال ش ما مسئولین را دردنیاواخرت به بن بست برسا ند همانطوری که مردم رو به بن بست رسوندین .

 • ناشناس ارسالی در

  خدا ازتون نگذره که مردم ایران با اون تمد ن و غرور رو به این ذلت کشوندین که به ماد ر مثل من با یه بچه مجبور باشه واسه خرید ماشین با این قیمتا۱۲دفعه ثبت نام کنه و آ خرشم هیچی

 • ناشناس ارسالی در

  خدا لعنت کند کسی را که درد مردم را احساس نمی‌کند و یا بخاطر سود و منفعت خود به م ردم ظلم میکند

ارسال نظر