|
کدخبر: 129427

عملکرد فوق ‌العاده هیوندای i۱۰ در تست گوزن + فیلم

هیوندای i۱۰ کوچک ترین عضو خانواده شرکت خودروسازی هیوندای به شمار می رود که نسل قبل آن در بازار کشور هم برای مدت محدودی مونتاژ و به بازار عرضه شد، ولی این خودرو در نسل جدید معرفی شده و پیشرفت های چشمگیری در بحث طراحی و بخش فنی خود تجربه کرده است.

حجم ویدیو: 4.88M | مدت زمان : 00:02:21
خودرو

معمولا به خودروهای کوچک شهری به چشم خودروهای غیرایمن نگاه می شود، اما پیشرفت های چشمگیر هیوندای i۱۰ در نسل جدید آن باعث شده تا کاربران خیالشان از بابت ایمنی خودرو راحت باشد. پیشرفت های فنی اتومبیل هم باعث شده تا هدایت و ثبات خودرو عملکرد شگفت انگیزی برای کاربران خود داشته باشد.

حال پیرو این موضوع، در ادامه نگاهی به عملکرد نسل جدید هیوندای i۱۰ در تست گوزن خواهیم داشت تا ببینیم پیشرفت های این خودرو در نسل جدید چقدر تاثیرگذار بوده اند که می توانید فیلم این بررسی را با زیرنویس فارسی مشاهده کنید.

تست گوزن یا تست موس چیست؟

 اگر اولین بار است که با چنین تستی مواجه می شوید، اینجا هستیم تا توضیحاتی را در رابطه با آن ارائه دهیم.

تست "موس" یا همان تست "گوزن، درواقع تستی است که در آن ورود ناگهانی گوزن و یا هر حیوان دیگری به داخل جاده شبیه سازی شده و عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات خودرو هنگام فرمان دادن ‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می ‌گیرد. ماشینی که از پایداری و ثبات بالاتری برخوردار باشد، می تواند با موفقیت و بدون برخورد با مخروطی های مسیر این تست را پشت سر بگذارد.

 

منبع: خودرو بانک

ارسال نظر