|
کدخبر: 175955

پرتاب اجساد کرونایی ها از پل به رودخانه! / عکس

تصویرمردانی که جسد یک بیمار کرونایی را از روی پل به رودخانه "راپتی " در هند پرتاب می‌کردند توجه کاربران را به خود جلب کرد.

حوادث پرتاب اجساد کرونایی ها از پل به رودخانه! / عکس

رودخانه "راپتی" در ایالت اوتارپرادش هند قرار داشته واکنون به محلی برای رهایی ازشر اجساد بیماران کرونایی تبدیل شده است.

گزارش‌های موجود نشان می‌دهد با وجودیکه دولت دستور اکید داده تا مردم اجساد مردگان خود را در رودخانه‌ها رها نکنند اما رهایی از شر اجساد به این روش همچنان ادامه داشته و روز به روز افزایش نیز می‌یابد.

یک کارشناس در این باره گفت: این عمل تنها به خاطر فقر مالی و فقر فرهنگی است آنها نمی‌دانند که چه اشتباه بزرگی انجام می‌دهند.

اطلاعات موجود نشان می‌دهد که جسد متعلق به بیمار کرونایی بوده که برای خاکسپاری تحویل بستگانش داده شده اما آنها هیچ مراسمی برایش ترتیب نداده و تنها با پرت کردنش قصد رهایی از شر جسد را داشتند.

"گاجندرا شکاوات"، از وزرای منطقه، در توئیتر خود نوشت: "ما موضوع ریختن اجساد مرده در رودخانه گانگا و دیگر رودخانه‌ها را را مورد توجه جدی قرار داده‌ایم و اقداماتی را برای ممنوعیت اقدام به این کارترتیب داده‌ایم تا اجساد بر اساس پروتکل‌ها دفن و یا نابود شوند. رهایی اجساد کرونایی در رودخانه هایی چون گنگ و راپتی می‌تواند تبدیل به فاجعه‌ای بزرگ شود که گویی مردم از آن بی‌خبرند.

 

منبع: ایران آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...