|
کدخبر: 164481

واکنش پلیس درباره ویدئوی کامیون شیر در تهران + فیلم

رئیس پلیس فتای پایتخت از شناسایی و دستگیری ۳ نفر خبر داد که در یک خودرو حمل لبنیات در حال پر کردن بطری‌های شیر با آب در یکی از خیابان‌های تهران بودند.

حجم ویدیو: 9.11M | مدت زمان : 00:02:02
حوادث

سرهنگ داوود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتای پایتخت اظهار داشت: به دنبال انتشار یک کلیپ از یک خودرو حمل لبنیات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اقدام نامتعارف افراد حاضر در ویدئو در خصوص پر کردن بطری‌های شیر با آب و پلمپ مجدد بطری‌ها، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و کارشناسان این پلیس ضمن شناسایی افراد مرتبط با موضوع، تعداد ۳ نفر از این اشخاص به پلیس فتا تهران بزرگ منتقل شدند.

سرهنگ معظمی ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد هر ۳ نفر از عوامل توزیع شیر در سطح شهر تهران بودند و تمام بطری‌های شیر که در ویدئو مشاهده می‌شود، به عنوان محصولات مرجوعی و تاریخ‌گذشته بوده و این افراد قصد داشتند با اضافه کردن آب به آنها و افزایش تعداد بطری‌ها از شرکت تولیدکننده‌ی این محصولات سوءاستفاده کنند.

سرهنگ گودرزی خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است هیچکدام از این بطری‌های پرشده در بین شهروندان توزیع نشده و این افراد تنها ساعاتی پس از این اقدام توسط پلیس فتای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شدند و تحقیقات تکمیلی در راستای بررسی نهایی پرونده ادامه دارد.

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...