|
کدخبر: 140911

مردی که با اسنپ خون به پا کرد + عکس

جوان ۲۳ ساله به اتهام قتل یک راننده اسنپ بازداشت شد.

بهرام با دو نفر از دوستانس به‌عنوان مسافر سوار خودرو‌های عبوری و اینترنتی می‌شدند و با کلت‌هایی که همراه داشتند آنها را به مرگ تهدید کرده و خودروها را سرقت می‌کردند و بعد با همان خودروها به شکار مسافران می‌رفتند و با تهدید آنها پول و اموال قیمتی این افراد را سرقت می‌کردند.

متهم-اسنپی

ششم اردیبهشت امسال در جریان یکی از سرقت‌هایشان، بهرام وقتی با مقاومت راننده‌ای رو‌به‌رو شد او را با شلیک گلوله در حوالی شهرری زخمی کرد و از خودرو بیرون انداخت که راننده بر اثر شدت جراحات جان باخت. پس از این قتل، تحقیقات جنایی پلیس آغاز و سارقان دستگیر شدند.

بخشی از گفتگوی خبرگزاری رنکنا با این متهم را در ادامه می خوانید:

-به دلیل سرقت‌های مسلحانه از مسافران و رانندگان و قتل یک راننده بازداشت شدم. مقتول راننده اسنپ بود. خواستیم پژو ۴۰۵ وی را سرقت کنیم که مقاومت کرد. با اسلحه به او شلیک کردم و فوت شد.

-پیش از این، اینترنتی از او خواستیم ما را به حوالی شهرری ببرد. وقتی به مقصد رسیدیم به راننده گفتیم ما را به مکان دیگر منتقل کند که انگار پی به نیت ما برده بود که گفت پیاده شوید. اسلحه را سمتش گرفتم که مقاومت کرد. به او شلیک کردم و بعد هم با سرقت خودرویش فرار کردیم.

-چند ساعت بعد به محل تیراندازی برگشتم. از چند نفری پرس‌ و‌ جو کردم و معلوم شد اورژانس راننده را برده و خبری نداشتند.

-قبل از جنایت چندماهی بود مسلحانه رانندگان را تهدید و خودروهایشان را سرقت کرده و با آن مسافران را شکار می‌کردیم و بعد از چند روز خودرو را در محلی خلوت رها کرده و سراغ راننده دیگری می‌رفتیم.

-با پول‌ها برای دختر مورد علاقه‌ام هدیه می‌خریدم تا عشقم را نشانش دهم. با بقیه پول هم خوشگذرانی می‌کردم. می‌خواستم یک‌شبه پولدار شوم، با دختر مورد علاقه‌ام ازدواج کنم، خانه و خودروی لاکچری بخرم و یک مغازه لباس و کفش‌ فروشی باز کنم.

-اگر زمان به عقب بازمی‌گشت، هیچ‌وقت پا در راه کج نمی‌گذاشتم. من به ناحق جان راننده بیگناهی را گرفتم، خانواده‌اش را داغدار کردم و می‌دانم خانواده او مرا نمی‌بخشند.

-خانواده‌ چندبار به دیدنم آمدند، اما بیشتر تلفنی حرف می‌زنیم. دوست داشتند روزی لباس دامادی به تن من ببینند، اما اکنون باید مرا با لباس زندان و منتظر حکم قصاص ببینند.

ارسال نظر