|
کدخبر: 171013

خبر مهم برای جاماندگان واکسن کرونا

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کرد: به هیچوجه سهمیه افراد بالای ۸۰ سال و هیچ گروهی سوخت نمی شود و حتما همکاران ما در وزارت بهداشت با آنان تماس می گیرند.

جامعه خبر مهم برای جاماندگان واکسن کرونا

علیرضا رئیسی روز شنبه پس از نشست ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: در جلسه امروز ستاد ملی کرونا مصوب شد که از امروز ساعت ۱۴ سامانه salamat.gov.ir باز می‌شود , افراد بالای ۸۰ سال سن که تا کنون با آنها تماس نگرفته اند می‌توانند وارد شوند و کدملی و شماره تلفن تماس را وارد کنند.

وی افزود: در واکسیناسیون هم مصوب شد با توجه به اینکه از امروز ساعت ۱۴ سامانه باز می‌شود. افراد بالای ۸۰ سال سن که تا کنون با آنها تماس نگرفته اند می‌توانند وارد شوند و کدملی و شماره تلفن خود را وارد کنند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کرد: به هیچوجه سهمیه افراد بالای ۸۰ سال و هیچ گروهی سوخت نمی‌شود و حتماً همکاران ما در وزارت بهداشت با آنان تماس می‌گیرند.

وی ادامه داد: از طرفی باید به شدت از تجمع و صف پرهیز کنیم. همه دستگاه‌های دولتی، نظامی، انتظامی و غیر دولتی موظف شدند فضاها و سالن‌هایی که دارند را برای واکسیناسیون در اختیار وزارت بهداشت بگذارند. آموزش و پرورش، وزارت علوم و وارت ورزش نیز همین طور تا در فضای بزرگ‌تر و با تهویه مناسب وا کسیناسیون را انجام دهیم.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...