|
کدخبر: 133412

ترامپ: در جاهایی که مهم بودند، آنچه را که باید می‌دزدیدند، دزدیدند!

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با حمله به رقبای دموکرات خود گفت، محال است نامزد حزب دموکرات از رئیس جمهور دموکرات سابق رأی بیشتری آورده باشد.

بین‌الملل ترامپ: در جاهایی که مهم بودند، آنچه را که باید می‌دزدیدند، دزدیدند!

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه با اصرار بر تقلب در انتخابات، حزب رقیب خود را به دزدیدن انتخابات متهم کرد.

ترامپ در پیامی توئیتری علیه دموکرات‌ها نوشت: «معتقدم که این‌ها دزد هستند. ماشین‌های [رأی‌گیری] شهرهای بزرگ خراب هستند. این یک انتخابات دزدیده‌ شده است».

رئیس جمهور آمریکا افزود: «بهترین پایگاه نظرسنجی بریتانیا امروز صبح گفت روشن است که این یک انتخابات دزدیده‌شده است و غیرممکن است تصور کرد [جو] بایدن در برخی ایالت‌ها بیشتر از [باراک] اوباما رأی آورده باشد».

او در پیامی دیگر نوشت: «در جاهایی که مهم بودند، آنچه را که باید می‌دزدیدند، دزدیدند».

ترامپ در حالی همچنان تلاش می‌کند که نتایج آرای این کشور را به چالش بکشاند که روز گذشته رسانه‌های مختلف این کشور شامل آسوشیتدپرس، سی‌ان‌ان و حتی فاکس نیوز جمهوری‌خواه، جو بایدن و «کاملا هریس» را به عنوان رئیس‌جمهور و معاون رئیس‌جمهور منتخب، برنده انتخابات ریاست جمهوری و دونالد ترامپ و «مایک پنس» معاونش را بازنده آن خواندند.

به دنبال این تحولات، بایدن و هریس با ایراد یک سخنرانی رسما خودشان را پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواندند اما ترامپ ضمن نپذیرفتن شکست، از رجوع خود به دادگاه برای متوقف کردن آنچه «تقلب بزرگ در انتخابات» خوانده است، خبر داد.

 

منبع: فارس
  • Sam ارسالی در

    اونجا مثه ایران نیست که یه نفر دستور بده یا نظرش به نظر یه کاندید نزدیکتر باشه و بگه طرف رو پیروز اعلام کنید ..اونجا برگ ه ها باز شماری بشه هر کدوم که روند انتخا بات رو مختل کرده باشه با تقلب، حتی اگه پ یروز اعلام شده باشه نه تنها به نفع رقیب از انتخابات اوت میشه حتی باید دادگاهی هم بشه جریمه و زندان هم داره ضمنا..اونجا ک سی نیست بگه کژژژژژ ندین ..

ارسال نظر