|
کدخبر: 131913

ترامپ: بایدن دیوانه می‌خواهد امریکارا تعطیل کند

رئیس‌جمهور امریکا در ادامه جنگ قدرت برای کسب آرای بیشتر در انتخابات ۲۰۲۰ اعلام کرد: بایدن دیوانه می‌خواهد سال‌ها امریکا را به دلیل کرونا تعطیل کند.

بین‌الملل ترامپ: بایدن دیوانه می‌خواهد امریکارا تعطیل کند

 دونالد ترامپ رئیس‌جمهور امریکا امروز یکشنبه در پیامی توئیتری در ادامه جنگ قدرت برای کسب آرای بیشتر در انتخابات ۲۰۲۰ اعلام کرد که رقیب انتخاباتی دموکرات وی سال‌ها ممکن است به دلیل کرونا امریکا را تعطیل کند.

رئیس‌جمهور امریکا در این خصوص نوشت: بایدن نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری می‌خواهد کشور ما را تعطیل کند؛ شاید (بایدن) بخواهد این کار را برای سال‌های دیگر انجام دهد، او دیوانه است.

رئیس‌جمهور امریکا در این خصوص ادامه داد: این تعطیلی هرگز روی نخواهد داد؛ عظمت امریکا را بازمی‌گردانیم.

از مدت‌ها قبل هرگاه بحث انتخابات در امریکا به‌ویژه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ مطرح می‌شد، تحلیلگران اشاره هایی را نیز به احتمال بروز آشوب و درگیری میان طرفداران نامزدهای انتخاباتی می‌کردند؛ اما در چند ماه اخیر با توجه به تحولات موجود در ایالات متحده امکان وقوع این احتمال نه تنها افزایش یافته بلکه با توجه به آنکه شبه نظامیان هر دو نامزد برای یکدیگر خط و نشان می‌کشند هراس از تبعات آشوب‌های پسا انتخاباتی نیز بیشتر شده است.

آنچه بیش از همه موجب نگرانی در مورد این آشوب شده آن است که طرفداران افراطی «دونالد ترامپ» و «جو بایدن» هر دو مسلح هستند و از دید برخی کارشناسان حتی امکان بروز جنگ داخلی در امریکا در جریان تحولات پس از انتخابات سوم نوامبر نیز وجود دارد.

به موجب احتمال طولانی شدن روند شمارش آرا در این دور از انتخابات و تردیدها مبنی بر انتقال مسالمت‌آمیز قدرت از سوی ترامپ، پیش‌بینی می‌شود که شاهد ناآرامی‌های به مراتب گسترده‌تری در روزهای بعد از انتخابات ۳ نوامبر (۱۳ آبان) باشیم.

منبع: مهر
  • جوجه ارسالی در

    دیدگاه مردم ازدست رفته باید ایاترامپ هرد و آمریکایی هستند داستان این است که من آر یایی من پارسی از وجود این حکومت آخوندی ن ارضایتی زیاد دارم عزیزان خودتون برین کنا ر قبل ازاینکه براتون کنار مردم تاکی تقاص بی لیاقتی شمارو باید بدن من شخصی آگاه و دانا به اموردنیا میخواهم مثل شاه

  • rtyucdg ارسالی در

    امیدوارم جنگ داخلی در امریکا شروع شود تا مردم دنیا نفسی راحت بکشند.

ارسال نظر