|

بخوانید :

کدخبر: 216561

برندگان امروز بورس (۲۲ آبان) + جدول

امروز معامله‌گرها ۱۴۰میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۱.۳درصد از کل سهام سپید معامله شد.

روز جاری در مجموع حدود چهار هزار و ۱۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شپنا»، «وبملت»، «شبندر»، «شستا» و «سپید» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در اولین روز هفته معادل ۱۴۰میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان دست به دست شد، بانک ملت پس از معاملاتی به ارزش ۱۲۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت بندرعباس نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام بیمه کوثر با ۸.۸درصد صعود و سهام سپید ماکیان با رشد ۵.۲درصدی قیمت، کام سهامداران خود را شیرین کردند.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری که ۵۳۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فرآورده‌های نفتی» با معاملات ۴۴۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱.۳درصد از کل سهام سپید معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۲.۷درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در چهار سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۴۲نماد نخست اختصاص داشت.

بیشترین+ارزش+معاملات+00.08.22

رتبه+بندی+ارزش+معاملات+00.08.22.gif

منبع: اقتصاد آنلاین
  • ناشناس ارسالی در

    کشوری که از رئیس اتحادیه تا آبدارچی ا ون اتحادیه رانت خوار باشند و قیمت را بی ضابطه و بدون منطق افزایش دهند و سود های نجومی نصیب خود نمایند و از اون طرف ه م بورس و فرابورس را دستکاری کنند و حقوق ی های بی وجدان کلاه سر سهامداران خرد ب گذارند و کسی هم بر بورس نظارت نداشته با شه ، باید تو این مملکت............

  • ناشناس ارسالی در

    رئیس اتحادیه طلا و کارشناسان بورس ، معتقدند که افزایش قیمت طلا وسکه و همچنین بورس و فرابورس به قیمت دلار وابسته هستند. چطوری میشه که قیمت دلار و طلا افزایشی بوده ولی بورس و فرابورس کاهشی و نزولی!!!!!!!!!!!!! اخباری مبنی بر کاهش ارزش سهام ها هم که در کشور ارائه نشده . پس چه دلیلی بر کاهش و نزولی بودن بورس و فرابورس بوده؟!!!!!!!!!!! قطعا" دستکاری بورس توسط حقوقی ها و مسئولین بورس در کار هست.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...