|

بخوانید :

کدخبر: 214013

برندگان امروز بورس (۱۲ آبان) + جدول

امروز معامله‌گرها ۱۲۰میلیارد تومان سهام پارس‌ الکتریک خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۸.۳درصد از کل سهام گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان معامله شد.

روز جاری در مجموع بیش از سه هزار و ۹۵۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «لپارس»، «فولاد»، «فرابورس»، «خودرو» و «شپنا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۱۲۰میلیارد تومان سهام پارس‌ الکتریک دست به دست شد، فولاد مبارکه اصفهان پس از معاملاتی به ارزش ۱۱۰میلیارد تومان دوم شد و سهام فرابورس ایران نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری که ۵۲۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۴۴۰میلیارد تومانی دوم شد و «خودرو و ساخت قطعات» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۸.۳درصد از کل سهام گسترش سرمایه‌ گذاری ایرانیان (وگستر) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۰.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در دو سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۵۰نماد نخست اختصاص داشت.

تحرکات+صندوق‌ها+00.08.12

رتبه+بندی+ارزش+معاملات+00.08.12.gif

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...