|
کدخبر: 194270

امروز کدام سهام بورس بیشترین سود را داشت؟

امروز سهامداران شرکت‌های کارتن ایران، درخشان تهران و سرمایه‌گذاری سایپا در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه‌گذاری هامون صبا، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه و سرمایه‌گذاری پویا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس امروز کدام سهام بورس بیشترین سود را داشت؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 15هزار و 555واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 515 هزارواحد به کار خود پایان داد و بیش از 13میلیارد و 407میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 10هزار و 158میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 366هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کارتن ایران، درخشان تهران و سرمایه‌گذاری سایپا بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های ملی سرب و روی ایران، سرمایه‌گذاری استان آذربایجان و سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان خراسان رضوی بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله 3 میلیارد و 910میلیون ورقه به‌ارزش 10هزار و 851میلیارد تومان در 530هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 318واحد رشد کرد و در ارتفاع 21هزار و 876واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری هامون صبا، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه و سرمایه‌گذاری پویا بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه گلستان، صنعتی دوده فام و فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...