|
کدخبر: 174537

پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

صندوق پالایشی یکم، دومین روز معاملاتی هفته را در محدوده قیمتی منفی به پایان رساند و قرمزپوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۲.۹۳ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۶۴ هزار ریال رسید

بورس پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

نماد‌های پالایشی امروز یکشنبه ۲ خردادماه همانند روز‌های گذشته با صف فروش همراه بودند و ریزش ۴ درصدی را پشت سر گذاشتند. نماد شپنا امروز از نماد‌های تاثیرگذار در افت شاخص بود.

امروز نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را بعد از نماد کمند به خود اختصاص داد. نماد‌های شپنا، شتران و شبندر امروز با کاهش ارزش بازار همراه بودند وجزو ۷ نماد با بیشترین تاثیر منفی در افت شاخص بودند و شتران و شپنا هم از نماد‌های پرتراکنش امروز بازار سرمایه بودند.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) کاهش ۴.۷ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۴.۹۵ درصدی، پالایش نفت اصفهان (شپنا (افت ۴.۸۶ درصدی و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۴.۹۸ درصد کاهش را تجربه کردند.

امروز یکشنبه ۲ خردادماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۲.۹۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۳۳۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...