|
کدخبر: 163558

این سهام امروز بیشترین رشد را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های سیمرغ، سیمان مازندران و صنایع سیمان دشتستان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه پاسارگاد، سرمایه‌گذاری صبا تامین و سیمان لار سبزوار در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز بیشترین رشد را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۶هزار و ۷۳۳واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۶۲هزار و ۷۴۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۴میلیارد و ۱۴۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴ هزار و ۱۳۶میلیارد تومان در بیش از ۴۶۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمرغ، سیمان مازندران و صنایع سیمان دشتستان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنعتی ایران خودرو، سیمان آرتا توسعه صنعت و سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۹۴۵میلیون ورقه به‌ارزش ۳۵ هزار و ۹۶۴میلیارد تومان در ۱۱۱هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۲واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۹۱۹واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه پاسارگاد، سرمایه‌گذاری صبا تامین و سیمان لار سبزوار بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع ماشین‌های اداری ایران، مدیریت انرژی امید تابان هور و پتروشیمی تندگویان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر