|
کدخبر: 156875

کدام سهام امروز بیشترین سود را داشت؟

امروز سهامداران شرکت‌های ایران مرینوس، سیمان صوفیان و بانک اقتصاد نوین در بورس و معامله‌گران شرکت‌های داروسازی سبحان انکولوژی، هتل پارسیان کوثر اصفهان و پتروشیمی غدیر فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس کدام سهام امروز بیشترین سود را داشت؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۸هزار و ۱۸۵واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۵هزار و ۴۰۸واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۲میلیارد و ۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۲هزار و ۴۷۷میلیارد تومان در ۶۱۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایران مرینوس، سیمان صوفیان و بانک اقتصاد نوین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های نفت سپاهان، پالایش نفت تبریز و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۶۵۸میلیون ورقه به‌ارزش ۷هزار و ۲۲۱میلیارد تومان در ۱۳۳هزار نوبت، آیفکس ۶۵واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۹۲۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های داروسازی سبحان انکولوژی، هتل پارسیان کوثر اصفهان و پتروشیمی غدیر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های اعتباری ملل، پالایش نفت لاوان و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...