|
کدخبر: 155849

وضعیت بورس تاسف بار است

نماینده مردم ساری در مجلس، گفت: دولت باید در مورد وضعیت تاسف بار بورس به مردم گزارش دهد.

بورس وضعیت بورس تاسف بار است

منصورعلی زارعی در نوبت دوم جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: مردم ایران حساسیت نمایندگان مجلس به توافق آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی اتمی ایران را اقدامی انقلابی می دانند. این اقدام بزرگترین سرمایه اجتماعی است که کشور را نجات می دهد. مجلس باید به گونه ای عمل کند که دولت جرأت نقض قوانین را نداشته باشد.

نماینده مردم ساری در مجلس با بیان اینکه در سال های اخیر بی انضباطی های زیادی از سوی دولت دیده شده است، گفت: مردم باید اطمینان پیدا کنند که مجلس به واسطه آراء مردم به درستی از حقوق شان دفاع خواهند کرد. این روزها دولت با طرح مسائل حاشیه ای می خواهد خود را از گذشته خود برهاند اما مردم خوب می دانند که دولت باید پاسخگوی مشکلات اقتصادی مردم در سال های اخیر باشد.

زارعی خواستار گزارش دولت در زمینه بورس شد و تاکید کرد: وضعیت خود ساخته بورس تاسف بار است. دولت باید پاسخگوی شکاف طبقاتی جامعه باشد که از سیاست های غلط اقتصادی منشأ گرفته است. ما نمایندگان به دولت اخطار می دهیم که این مجلس تا آخرین روز کار آنها برای اجرای قانون دولت را رها نخواهد کرد. ما به وظیفه قانونی خود عمل می کنیم تا همه پیرو قانون باشند.

 

منبع: ایسنا
 • یک انسان ارسالی در

  شرف و شرافت و انسانیت و مردانگی گمشده ت مام مسولین این کشور در مقابل ضرر و غارت مردم این کشور در بورس است/
  من معلم تمام دارایی بیست سال گچ خوردنم را فقط ب ا اعتماد به این مسولین و یعنی کمک به اقت صاد کشورم از دست دادم/ سهم بنیادینی را 2 014 تومان خریدم ان هم قبل از افتتاح و د رامد زایی و الان ان سهم 703 تومانه در حا لی که افتتاح شد و درامد زایی میکنه/ ایا عدالت و حاکمیتی نیست ؟
  بله ما در ب ورس کم سواد و این طبیعت بورسه/ ولی اختلا ف 2014 تومان تا 703 تومان یعنی چه معنای ی جز کلاهبرداری و خیانت به مردم و له کرد ن اعتماد و غرور ملی میتواند داشته باشد؟؟ ؟؟؟
  چرا کسی پاسخگو نیست؟؟؟؟؟
  حق بدهید به همه چیز شک کنیم و هیچ شخص م سولی در این کشور برامون ریالی ارزش نداشت ه باشه؟

  • ناشناس ارسالی در

   دولت چون اخرای حکومتشه سهام شرکتهای بیشم ارش رو که بالا رفته به صورت فروش ابشاری قبل از اتمام حکومتش با سود یک روزه به ف روش میرساند و با سود قطعی میلیاردها میلی ارد به جیب خودشان و تبلیغ خودشان برای پی روزی در انتخابات ضرر قطعی به مردم میزند باید نمایندگان جلوی این غلط و ظلم بزرگ دولت رو بگیرن

 • ناشناس ارسالی در

  چرا در کشور مسلمان و مدعی شیعه زمان بورس را طوری تنظیم کرده اند که تا ساعت ۱۲:۳۰ طول بکشد و دقیقا نیم ساعت زمان مهم و تص میم گیری برای خرید یا فروش اخر وقت با اذ ان و نماز در تداخل باشد و حق بچه مسلمان تضییع گردد ایا غیر از این است که یک بهای ی یا نامسلمون در این تصمیم حضورش پر رنگ بوده است به این نوع تصمیمات تصمیمات نفو ذی می گویند

 • ناشناس ارسالی در

  احسنت آخه اینها مگر نهج البلاغه میخوانند

 • ناشناس ارسالی در

  نابود شدم کاش دولت رحمی کنه در مورد بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...