|
کدخبر: 145202

این سهام امروز بیشترین نزول را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های سیمان فارس، آلومراد و معدنی دماوند در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توزیع دارو پخش، صنایع چوب خزر کاسپین و توکا رنگ فولاد سپاهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز بیشترین نزول را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار بورس با افت ۴۳هزار و ۶۸۵واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۳۵۴هزار و ۱۱۲واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۵۳۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۱۲هزار و ۹۶۸میلیارد تومان در یک میلیون و ۲۲۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان فارس، آلومراد و معدنی دماوند بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های قطعات اتومبیل ایران، سیمان شرق و زامیاد بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۲۹۴میلیون ورقه به‌ارزش ۸هزار و ۴۴۰میلیارد تومان در یک میلیون و ۱۰۱هزار نوبت، آیفکس ۵۰۳واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۲۲۲واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توزیع دارو پخش، صنایع چوب خزر کاسپین و توکا رنگ فولاد سپاهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه کوثر، بیمه سامان و پتروشیمی غدیر بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر