|
کدخبر: 327992

پر سود های بازار ارز دیجیتال را بشناسید / از این رمز ارزها دوری کنید!

در روز گذشته، بازار ارزهای دیجیتال شاهد عملکرد متفاوتی بود. قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تقریباً در سطوح روز قبل باقی ماندند. برخی از آلت کوین ها مانند سولانا (SOL)، ریپل (XRP) و دوج کوین (DOGE) شاهد کاهش اندک قیمت بودند، در حالی که شیبا اینو (SHIB) شاهد سقوط قابل توجهی بود. در عوض، ارزهای دیجیتال جسمی کوین (JASMY) و بیم (BEAM) به روند افزایشی قیمت خود ادامه دادند.

اقتصاد پر سود های بازار ارز دیجیتال را بشناسید / از این رمز ارزها دوری کنید!

در حال حاضر، ارزش بازار ارز دیجیتال نسبت به دیروز با ۰.۷۰ درصد کاهش به ۲.۵۲ تریلیون دلار و حجم کل آن با ۹.۶۸ درصد کاهش به ۷۵.۰۵ میلیارد دلار رسیده است.

قیمت بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته با کاهشی ۱.۱۶ درصدی به ۶۷۶۲۵ دلار و ارزش بازار آن به ۱.۳۳ تریلیون دلار رسیده است. کمترین و بیشترین قیمت آن طی این مدت به ترتیب ۶۶۶۳۳ و ۶۸۹۹۹ دلار بوده است. تسلط بیت کوین در زمان نگارش این خبر، ۵۲.۷۶ درصد است که نسبت به روز گذشته، ۰.۳۲ درصد کاهش داشته است.

در همین حال، اتریوم طی روز گذشته نوسانات قیمتی زیادی را تجربه کرده است. قیمت ETH در این مدت با افزایشی ۱ درصدی به ۳۷۸۴ دلار رسیده و کمترین و بیشترین قیمت آن طی این مدت به ترتیب ۳۷۲۳ دلار و ۳۸۴۳ دلار بوده است.

قیمت سولانا با ۰.۴۷ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۶۶.۷۷ دلار رسیده و کمترین و بیشترین قیمت آن طی این مدت به ترتیب ۱۶۳.۹۳ دلار و ۱۷۰.۶۳ دلار بوده است. در همین حال، قیمت ریپل با ۰.۶۱ درصد کاهش به ۰.۵۱۸۴ دلار رسیده و کمترین و بیشترین قیمت آن طی این مدت به ترتیب ۰.۵۱۲۷ دلار و ۰.۵۲۴۱ دلار گزارش شده است.

در بخش میم‌کوین‌ها، قیمت دوج کوین طی روز گذشته با ۰.۷۸ درصد کاهش به ۰.۱۵۹۱ دلار رسیده، در حالی که قیمت شیبا اینو با افت ۳.۰۷ درصدی به ۰.۰۰۰۰۲۵۲۴ دلار کاهش یافته است. میم‌کوین پپه (PEPE) در مدت مشابه ۳.۵ درصد رشد کرده است. به یک رمز ارز می‌گویند که از یک میم اینترنتی سرچشمه بگیرد یا ویژگی‌های طنزآمیز داشته باشد. معمولاً میم کوین‌ها توکن‌هایی هستند که برروی یک شبکه بلاکچین مشخص، مثل آتریوم (Ethereum) ساخته می‌شوند و ماهیت درونی آن‌ها میم‌های معروف است.

رمزارزهای با بهترین عملکرد طی ۲۴ ساعت گذشته:

قیمت بیم (BEAM) با ۱۴.۶۸ درصد افزایش به ۰.۰۳ دلار،

قیمت جسمی‌کوین (JASMY) با ۱۴.۲۹ درصد افزایش به ۰.۰۳۵۷۹ دلار،

قیمت توکن بیت‌گت (BGB) با ۷.۷۵ درصد افزایش به ۱.۴۶ دلار،

و قیمت لیدو‌دائو (LDO) با ۴.۸۲ درصد افزایش به ۲.۵۴ دلار رسیده است.

رمزارزهای با بدترین عملکرد طی ۲۴ ساعت گذشته:

قیمت یونی‌سواپ (UNI) با ۶.۴۳ درصد کاهش به ۱۰.۰۲ دلار،

قیمت استکس (STX) با ۵.۱۵ درصد کاهش به ۱.۸۲ دلار،

قیمت سیف (SAFE) با ۵.۳۱ درصد کاهش به ۲.۱۰ دلار،

و قیمت تور‌چین (RUNE) با ۴.۰۹ درصد کاهش به ۶.۰۱ دلار رسیده است.

فضای مثبت بازار ارزهای دیجیتال

رشد نات کوین در بستر مساعد بازار ارزهای دیجیتال رقم خورده است. افزایش علاقه به میم کوین‌ها و صعود چشمگیر ارزهایی نظیر فلوکی (Floki)، جسمی (Jasmy) و مایرو (Myro)، به‌دنبال تأیید صندوق‌های قابل معامله بورسی (ETF) اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، نشانه‌هایی از رونق در بازار هستند. عملکرد اخیر قیمت بیت کوین نیز چشم‌اندازی صعودی را برای ارزهای دیجیتال ترسیم کرده است.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها